reklamı kapat

POPÜLER

Mcdodo MagSafe Powerbank
Mcdodo MagSafe Powerbank
Mcdodo MagSafe Powerbank
Mcdodo MagSafe Powerbank
Mcdodo MagSafe Powerbank
Mcdodo MagSafe Powerbank

Mcdodo imzalı ve MagSafe destekli powerbank’in Türkiye fiyatı belli oldu

Aksesuar üreticici Mcdodo yeni ürünlerini Türkiye’ye getirmeye devam ediyor.

100 watt’lık adaptörüyle kendinden söz ettiren Mcdodo, iPhone 12 ve iPhone 13 serisi ile uyumlu yeni powerbank modelini satışa sundu. MagSafe desteğiyle gelen powerbank, 5.000, 10.000 ve 20.000 mAh olmak üzere üç farklı pil kapasitesiyle geliyor.

Türkiye fiyatı 399 TL olarak açıklanan cihaz, kablosuz şarj deneyimini iPhone 12 ve iPhone 13 kullanıcılarına sunuyor. 50 derece açıda durmaya imkan veren özel tasarım dikkat çekiyor. Cihaz şarj haricinde bir stand görevi de üstleniyor. Kullanıcılar bu sayede telefonlarını şarj ederken aynı zamanda görüntülü görüşmeler yapabiliyor veya oyun oynayabiliyor.

Güçlü bir mıknatısa sahip olan cihaz ince tasarımıyla da göze çarpıyor. Isınmaya karşı özel bir koruması da olan Mcdodo MagSafe Powerbank, kablosuz şarj özelliği olan diğer tüm mobil telefonlarla da uyumlu çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mcdodo MagSafe Powerbank akıllı telefon kullanıcılarına ekstra güç sağlıyor

Mcdodo MagSafe Powerbank ayrıca POD koruması, akıllı yabancı cisim tespiti, otomatik kapanma koruması ile akıllı ve daha güvenli bir şarj fırsatı sunuyor. Mcdodo imzalı powerbank, şirketin internet sayfası üzerinden satışa sunulmuş durumda.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept