reklamı kapat

POPÜLER

Mehmet Turgut, Mustafa Seven ve Fethi Karaduman’dan fotoğrafçılık atölyesi

Mehmet Turgut, Mustafa Seven ve Fethi Karaduman özel bir fotoğraf atölyesinde bir araya geliyor. Bir gün sürecek bu atölyede portre, sokak ve moda fotoğrafçılığına dair interaktif çalışmalar gerçekleştirilecek.

Ünlü isimlerle yaptığı çalışmalarla öne çıkan Mehmet Turgut, fotomuhabir Mustafa Seven ve tanıtım bazlı çekimleriyle tanınan Fethi Karaduman fotoğrafçılığın farklı yönlerini ele alacak. Günümüzde fotoğraf sanatının geldiği nokta ve bu mesleğin nasıl icra edildiğine yönelik tüm ipuçları bu atölyede anlatılacak. Üstelik atölye sadece bununla sınırlı kalmayacak. Atölye katılımcıları arasından seçilecek gönüllüler bu üç fotoğrafçının farklı yorum ve teknikleriyle uygulamalı olarak fotoğraflanacak. İnteraktif çalışmalar ve keyifli sohbetler içeren bir atölye çalışması gerçekleştirilecek.

Mehmet Turgut, Mustafa Seven ve Fethi Karaduman ile fotoğrafçılığa farklı bir bakış atmak isteyenler 6 Mart Pazartesi günü Ses Tiyatrosu‘nda gerçekleştirilecek etkinlik için kayıt yaptırabilir. Saat 19:00’da başlayacak atölye çalışmasının 22:00 gibi bitmesi ön görülüyor. Bilgi ve kayıt için 0212 227 77 97 numaralı telefonu arayabilirsiniz.