reklamı kapat

POPÜLER

Meksikalı Chevrolet ile tanışın: Spartan Camaro [Video]

14 Şubat 2017

Bağımsız bir performans ve tasarım garajı olarak kurulan Meksika merkezli SR Motors’un ilk projesi gelecekte adından sıkça söz ettireceğinin ilk sinyallerini içeriyor.

Otomobillerin en güzel yanlarından birisi yeniden yorumlanabiliyor olmasıdır. Markaların kendi tasarımlarıyla karşımıza çıkardığı modellerinin fabrika çıkışlarının ardından bağımsız garajlarca yorumlanması, tekrar tasarlanması tıpkı bir motorun sınırları gibi esneklik gösterir. 120 beygir olarak birinci jenerasyonuyla karşımıza çıkan bir motor yapılan geliştirmelerle limitleri genişletilerek üretim hayatını sürdürebilir. Bahsettiğimiz bu küçük örneğin en güncel örneklerinden bir tanesi bağımsız bir performans garajı olan SR Motors ile sizlerle paylaşıyoruz.


Henüz yeni kurulan Meksika merkezli bir tasarım ve performans garajı olan SR Motors ilk projeleriyle yurt dışında ses getirmeyi başardı. Klasikleşmiş otomobiller üzerinde yapılan modern modifikasyon üzerine geliştirme süreci yürüten SR Motors ekibi Spartan adını verdikleri ilk projelerinin görüntülerini otomobil meraklılarıyla paylaştı. Ekibin ilk projelerinin başrolündeyse 70‘li yılların önemli modellerinden olan ikinci jenerasyon Chevrolet Camaro var. Geliştirdiklerii ilk projeyle ilgili teknik bilgileri henüz paylaşmayan SR Motors ekibi Spartan Camaro dışında; 68 kasa Mustang, 64 kasa Mercedes, 49 kasa Chevy ve 1975 model Nissan Z projeleriyle önümüzdeki günlerde karşımızda olacak. SR Motors ekibinin çalışmalarının yer aldığı resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR