reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Note 10

Merak edilen Redmi Note 10 Pro için tasarım ortaya çıktı

Xiaomi imzalı merak edilen Redmi Note 10 serisi üç farklı temel modelden oluşuyor. Bu modelerden Redmi Note 10 Pro böyle görünüyor.

Redmi Note 10 serisi 4 Mart tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Daha önce seride Note 10 4G, Note 10 Pro 4G ve Note 10 Pro 5G modelleri yer alıyor bilgisi gündeme gelmiş, daha sonra ise Redmi Note 10 Pro Max modelinin de resmi olarak yolda olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Redmi Note 10 Pro karşımızda bulunuyor. Sızan kutu görselinde görülen telefon, beklenenden daha köşeli bir tasarımı benimsiyor. Bu açıdan şaşırtan cihaz, altında günümüz için biraz kalın diyebileceğiniz bir çerçeve taşıyor ve selfie kamerasını ufak bir ekran deliğinde taşıyor. Arkasında dörtlü kamera sistemi yer alan telefon, parmak izi sensörünü ise yanda taşıyor gibi görünüyor. Hatırlarsınız  modeller için kısa süre önce Redmi de bir paylaşım yapmıştı.

Redmi Note 10 Pro

Note 10 4G, Note 10 Pro 4G, Note 10 Pro 5G ve bağlı olarak serinin son üyesi Note 10 Pro Max, Xiaomi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ortak olarak ekranlarını çizilmeye karşı dayanıklı Gorilla Glass cam ile koruyacak ve IP52 sertifikasına sahip olacaklar. Yerlerini aldıkları modellere oranla daha iyi / güçlü titreşim sistemi taşıyacak Note 10 serinin üyeleri, yüksek kaliteli ses desteğini de getiriyor ve kesin olarak Snapdragon işlemciler üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Note 10 Pro  dahil seri için diğer bildiklerimiz şöyle

Sağlam kaynaklara göre Note 10 modeli gücünü Snapdragon 732G işlemciden alıyor, Note 10 Pro içinde ise Snapdragon 765G 5G kullanılıyor. Kutularında şarj cihazının olmayabileceği yönünde bir bilginin de gündemde olduğu telefonlardan Note 10 Pro, 6 GB RAM ile 64 GB depolama, 6 GB RAM ile 128 GB depolama ve 8 GB RAM ile 128 GB depolama seçeneklerine sahip olacak.  Normal Redmi Note 10 ise 4 GB RAM ile 64 GB depolama ve 6 GB RAM ile 64 GB depolama seçeneklerine sahip olacak.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu