reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Redmi Note 10

Redmi Note 10 modeli tanıtılmadan satışa sunuldu

Xiaomi imzalı merak edilen Redmi Note 10 için bugün beklenmedik bir haber ortaya çıktı. Merak edilen telefon yurt dışında satışa çıktı.

Redmi Note 10 serisi 4 Mart tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Hatırlarsınız önceleri seride Note 10 4G, Note 10 Pro 4G ve Note 10 Pro 5G modelleri yer alıyor bilgisi gündeme gelmiş, daha sonra ise Redmi Note 10 Pro Max‘in de resmi olarak yolda olduğu ortaya çıkmıştı. İşte bu ailenin en altındaki Note 10, Hindistan merkezli olarak bir kanalda satılmaya başlandı. Bu direkt olarak normal bir satışa değil ancak firmanın elinde şimdiden birçok telefon bulunuyor. Bu telefonlar üzerinden ufak bir inceleme dahi yapan satış kanalı, Note 10’un AMOLED ekran üzerine kurulduğunu ve plastik bir arka taraf taşıdığını netleştiriyor. Bu satış kanalından gelen video da aşağıda yer alıyor.

Note 10 4G, Note 10 Pro 4G, Note 10 Pro 5G ve Note 10 Pro Max, Xiaomi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ortak olarak ekranlarını çizilmeye karşı dayanıklı Gorilla Glass cam ile koruyacak ve IP52 sertifikasına sahip olacaklar. Yerlerini aldıkları modellere oranla daha iyi / güçlü titreşim sistemi taşıyacak Note 10 serinin üyeleri, yüksek kaliteli ses desteğini de getiriyor ve kesin olarak Snapdragon işlemciler üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Note 10 serisi için diğer bildiklerimiz şöyle

Sağlam kaynaklara göre Note 10 modeli gücünü Snapdragon 732G işlemciden alıyor, Note 10 Pro içinde ise Snapdragon 765G 5G kullanılıyor. Kutularında şarj cihazının olmayabileceği yönünde bir bilginin de gündemde olduğu telefonlardan Note 10 Pro, 6 GB RAM ile 64 GB depolama, 6 GB RAM ile 128 GB depolama ve 8 GB RAM ile 128 GB depolama seçeneklerine sahip olacak. Normal Note 10 ise 4 GB RAM ile 64 GB depolama ve 6 GB RAM ile 64 GB depolama seçeneklerine sahip olacak.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu