reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Note 10

Merak edilen Redmi Note 10 Pro için global satış fiyatı göründü

Xiaomi imzalı merak edilen Redmi Note 10 serisinin üstündeki modellerden Redmi Note 10 Pro için global satış fiyatı göründü.

Redmi Note 10 serisi biliyorsunuz 4 Mart tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Birçok farklı modelden oluşan serinin kilit üyesi Redmi Note 10 Pro, yapılan sızıntıya göre global pazarda 6 GB RAM + 64 GB depolama için 279 dolar gibi rekabetçi bir fiyatla raflara çıkacak. Henüz diğer versiyonlarının fiyatı sızdırılmayan telefon, bildiğimiz kadarıyla 6 GB RAM + 128 GB depolama ile 8 GB RAM + 128 GB depolama ile de elde edilebilecek. En son sızan kutu görselinde görülen telefon, beklenenden daha köşeli bir tasarımı benimsiyor. Bu açıdan şaşırtan cihaz, altında günümüz için biraz kalın diyebileceğiniz bir çerçeve taşıyor ve selfie kamerasını ufak bir ekran deliğinde barındırıyor. Arkasında dörtlü kamera sistemi yer alan Redmi Note 10 Pro, parmak izi sensörünü ise yanda taşıyor gibi görünüyor.

Redmi Note 10 Pro için diğer detaylar şöyle

Sağlam kaynaklara göre Note 10 modeli gücünü Snapdragon 732G işlemciden alıyor, Note 10 Pro içinde ise Snapdragon 765G 5G kullanılıyor. Kutularında şarj cihazının olmayabileceği yönünde bir bilginin de halen gündemde olduğu telefonlardan Redmi Note 10, 4 GB RAM ile 64 GB depolama ve 6 GB RAM ile 64 GB depolama seçeneklerine sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Note 10 4G, Note 10 Pro 4G, Note 10 Pro 5G ve serinin en üstündeki Note 10 Pro Max, Xiaomi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ortak olarak ekranlarını çizilmeye karşı dayanıklı Gorilla Glass cam ile koruyacak ve IP52 sertifikasına sahip olacaklar. Yerlerini aldıkları modellere oranla daha iyi / güçlü titreşim sistemi taşıyacak Note 10 serinin üyeleri, yüksek kaliteli ses desteğini de getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu