reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Note 10

Redmi Note 10 serisi için global lansman tarihi açıklandı

Xiaomi imzalı merak edilen Redmi Note 10 serisi için firma spesifik global lansman tarihi verdi. Modeller çok yakında bulunuyor.

Redmi Note 10 serisi için daha önce mart ayında resmi olarak lanse ediliyor denilmişti. Tam spesifik lansman gününü açıklamayan firma, bu konudaki merakı da bugün itibarıyla giderdi. Yapılan paylaşıma göre telefonlar ile net olarak 4 Mart tarihinde tanışıyoruz. Yani hemen mart ayının başında gelecek telefonlar, gerçekten büyük merak ediliyor. Bunda modellerin Türkiye ihtimalinin olması da yer alıyor. Yapılan sızıntılara göre yeni ailede karşımıza tam olarak Redmi Note 10 4G, Note 10 Pro 4G ve Note 10 Pro 5G modelleri çıkarılacak. Duyduğumuz kadarıyla bu modellerin üçü de çok agresif bir fiyat politikasıyla raflardaki yerini alacak. Burada halen net rakam verilmiyor ancak fiyatların çok iddialı olacağı açık şekilde aktarılıyor. Bu da elbette son kullanıcı güzel görünüyor. Bu modellerin Türkiye’de de satılma ihtimali bulunuyor.

Redmi Note 10 serisi için teknik sızıntılar şöyle

Sağlam kaynaklara göre Note 10 modeli gücünü Snapdragon 732G işlemciden alacak, Note 10 Pro içinse Snapdragon 765G 5G kullanacak. Kutularında şarj cihazının olmayabileceği yönünde bir bilginin de gündemde olduğu telefonlardan Note 10 Pro, 6 GB RAM ile 64 GB depolama, 6 GB RAM ile 128 GB depolama ve 8 GB RAM ile 128 GB depolama seçeneklerine sahip olacak. Telefon için Xiaomi üç farklı renk seçeneği sunacak.

Normal Redmi Note 10 ise 4 GB RAM ile 64 GB depolama ve 6 GB RAM ile 64 GB depolama seçeneklerine sahip olacak. Telefon için Xiaomi üç farklı renk seçeneği sunacak. İki telefon modeli de için de daha sonra farklı renkler tanıtılacak.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu