reklamı kapat

POPÜLER

realme watch

SpO2 sensörlü Realme Watch fiyatı en düşük seviyede

Realme Watch modelinin fiyatında indirim yapıldı. Piyasadaki satış fiyatı 599 TL olan akıllı saat şu anda 420 TL‘ye satın alınabiliyor.

Şirketin ilk akıllı saati olma özelliğini taşıyan Realme Watch üst düzey modellerde de gördüğümüz SpO2 özelliğiyle geliyor. Bu sayede kandaki oksijen seviyesini ölçebilen modelde akıllı aktivite özellikleri, kişiselleştirilebilir saat arayüzleri, 14 farklı spor modu ve müzik/kamera kontrolleri yer alıyor. Uyku takibi özelliğine de sahip olan saat tüm bilgileri Realme Link uygulaması üzerinden sunuyor. IP68 sertifikası da bulunan saati bu sayede yüzmedeyken de kullanmak mümkün. Akıllı saat, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekran üstüne kuruluyor. Model bünyesinde barındırdığı 160 mAh piliyle 7 ile 9 gün arasında bir pil ömrü sunuyor. Telefon bildirimlerini üzerine alabilen telefon, bir akıllı saatten beklenen hemen her şeyin altında kalkabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme watch modeli akıllı ev ürünlerine destek veriyor mu?

Realme watch’ta hareketsiz kalındığında ve su içmeyle ilgili hatırlatıcı bulunuyor. Cihazın önümüzdeki dönemde akıllı ev sistemleriyle de uyumlu şekilde çalışması bekleniyor. Realme imzalı akıllı ev cihazlarıyla uyumlu olacağı belirtilen saatte GPS desteği olmasa da realme watch bunun için akıllı telefondan yararlanıyor. Akıllı saatin detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Realme Watch

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın