reklamı kapat

POPÜLER

Honor 10 Lite

Merakla beklenen Honor 10 Lite’ın Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Merakla beklenen Honor 10 Lite’ın Türkiye satış fiyatı belli oldu. Damla şeklinde çentiği ve yüzde 90’ı aşan ekran gövde oranı ile dikkat çeken Honor 10 Lite Türkiye pazarına giriş yapıyor.

Yapay zeka destekli kamerayası, uzun gece pozlama, farklı tasarım ve efekt özellikleri ile dikkat çeken akıllı telefon, çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

4’ü 1 arada ışık füzyon ve pozlama telafisi teknolojisine sahip 24 megapiksel ön kamera ile donatılan yeni model, hem gündüz hem de gece koşullarında üstün bir özçekim deneyimi sunuyor. Yapay zeka destekli kameraya sahip olan Honor 10 ailesinin yeni üyesi, cilt düzeltme, cilt tonu ayarı gibi birçok efekt ile hem kişisel hem de grup özçekimlerinde iyi sonuçlar almaya imkan tanıyor. Ayrıca, süper gece çekimi modu sayesinde sağladığı uzun süreli pozlama ile kullanıcılar tripodlara ihtiyaç duymuyor.

Kirin 710 işlemcisi ile performansın sınırlarını zorlayan telefon, microSD bellek kartı desteği, GPU Turbo özelliği, asansörden çıkınca 3 saniyede 4.5G ağına bağlanmayı mümkün kılan yapay zekalı asansör modu gibi fonksiyonlarla göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 10 Lite ne zaman Türkiye’de satışa sunulacak?

Önümüzdeki ay satışa sunulacağı açıklanan telefonun Türkiye satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir

Honor 10 Lite tanıtımı