reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 fragmanına Logan dokunuşu [Video]

İlk fragmanını nihayet bizlerle buluşturan John Wick 3, aksiyon dolu bir maceranın geleceğini müjdeledi. Ancak fragmanı bir de Logan dokunuşuyla izleyin deriz.

17 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak olan John Wick 3, 2019’un en çok merak edilen filmleri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca filmin fragmanının yayınlanmasının ardından hayranların da üzerinde bazı çalışmalar yapması kaçınılmazdı. Popüler filmlerin fragmanları için hazırlanan “Logan” düzenlemesini ise John Wick 3 için de görüyoruz. Twitter kullanıcısı Chandler’ın hazırladığı çalışma, fragmanın müziğini değiştiriyor ve Johnny Cash‘in Hurt şarkısını Wick’in aksiyon dolu macerasına dahil ediyor. Ortaya dramatik ve John Wick için belki de biraz fazla duygusal bir iş çıktığını söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

14 milyon dolarlık suikastçı

Üçüncü film, ikinci filmin bittiği noktadan başlayarak izleyicileri John Wick’in kaçışıyla buluşturacak. Kaçması için kendisine tanınan 1 saatlik sürede hızlı bir şekilde stratejisini belirlemesi gereken Wick’in başında 14 milyon dolarlık ödül bulunuyor. Tüm suikastçıların peşine düşeceği Wick ise yardımı “eski dostlar”da arıyor. Etkileyici aksiyon sahnelerinin yer alacağını daha fragmanda dahi görebildiğimiz filmde Sofia rolünde yer alan Halle Berry’nin bizi şaşırtacak bir performans sunacağı da Keanu Reeves tarafından açıklanmıştı. Üçüncü filmin seri için bir son olup olmadığı ise şimdilik bilinmiyor. Yönetmen Chad Stahelski hayranlar istediği sürece yeni filmler çekebileceklerini belirtirken, konu açısından da hayli özgür olduklarını geçmiş açıklamalarında kaydetmişti. Gelecek filmlerin kaderini John Wick 3’ün gişe başarısı belirleyecek gibi görünüyor.

Video