reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

Merakla beklenen iPhone 12 ailesinin tanıtım tarihi belli oldu

Teknoloji dünyasının merakla beklediği iPhone 12 ailesinin tanıtım tarihi nihayet resmiyete kavuştu. Apple tarafından yapılan açıklamaya göre iPhone 12 ailesi 13 Ekim’de gerçekleşecek online etkinlik kapsamında görücüye çıkacak.

Türkiye saati 20:00’da tanıtılması beklenen modelleri LOG ekibi olarak biz de merakla bekliyoruz. Apple’ın basın mensuplarına gönderdiği davetiyede ”Merhaba,Hız” sloganı yer alıyor. Şirketin burada hem işlemci hem de 5G performansına odaklandığı görülüyor.  120 Hz ekran, daha hızlı mmWave 5G ve LiDAR sensör  gibi özelliklerin Pro Max modeline özel olacağı belirtiliyor. 120 Hz ekran desteği sayesinde 6,7 inçlik iPhone 12 Pro Max’in akıcı bir ekran deneyimi yaşatacağı dile getiriliyor. LiDAR teknolojisinin AR teknolojisine ve portre çekimlerde katkı sağlaması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesinde çentik kalkacak mı?

Yeni iPhone modelinde çentikli tasarımın devam etmesi beklenen Apple’ın önümüzdeki yıl çentiği tamamen kaldıracağı da konuşuluyor. Ayrıca Apple’ın bu yıl yeni modellerin kutu içeriğine şarj adaptörünü de koymayacağı ifade ediliyor. Kullanıcıların ekstra bir ücret ödeyerek şarj adaptörlerini satın alabilecekleri dile getiriliyor. 5 nm üretim süreciyle üretilen A14 Bionic işlemcisiyle gelmesini beklediğimiz telefonların performans açısından sınırları zorlaması bekleniyor. Yeni modellerle ilgili tüm detayları önümüzdeki hafta sizlere aktaracağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video