reklamı kapat

POPÜLER

Merakla beklenen Need for Speed oyunundan heyecan verici detaylar

Geçen yıl köklerine dönmeyi deneyen ve kısmi olarak başarılı olsa da birçok eleştiri alan Need for Speed serisi bu kez hatalarından arınarak bir kez daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yarış tutkunlarını tekrar sokağa davet edecek oyunla ilgili olarak bazı bilgiler açıklandı.

Yeni Need for Speed oyununun E3 2017 fuarında detaylı olarak tanıtılacağı biliniyor. Fakat fuar öncesinde oyuncuları biraz daha heyecanlandırmak isteyen oyunun yapımcısı Ghost Games, bazı detayları internet sitesi üzerinden paylaştı.

Bir önceki oyunda online olma zorunluluğu ve tek kişilik oyunda bile internete bağlanmanın gerekmesi oyuncuları kızdırmıştı. Oyunu durdurmanın olmaması da eleştirilen taraflardan biriydi. Yapımcı bu eleştirileri duymuş olacak ki yeni oyunun tek kişilik modunda internete bağlanmaya gerek kalmıyor. Ayrıca istendiği takdirde oyun duraklatılabiliyor. Modifiye özelliğinin yine oyunun en güçlü yanı olacağını belirten Ghost Games, oyunda polis kovalamacalarının, yarışların ve diğer etkinliklerin bolca yer alacağını ifade ediyor. Ayrıca oyuncuların istediği gibi hareket edebileceği de söylenenler arasında yer alıyor. Peşinizde polis varken yaşanan adrenalinin keyfinin başka hiçbir şeyde olmadığını belirten yapımcı, yarışın ortasında birden ortaya çıkan polislerin oyuna heyecan kattığını dile getiriyor.

Need for Speed’in heyecanla beklenen oyunuyla ilgili tüm detaylar 10 Haziran’da gerçekleşecek EA Play 2017’de gün yüzüne çıkacak.

YORUMLAR