reklamı kapat

POPÜLER

Ssangyong

Merakla beklenen pickup Türkiye’ye geliyor; işte Ssangyong’un 2019 yılı model planı

Musso modeliyle pickup sınıfında yepyeni bir rekabet başlatmayı hedefleyen Ssangyong, önümüzdeki yıl Türkiye pazarında iddialı olacak.

Son 3 aylık süreçte gerçekleştirdiği kampayalarıyla gündemimize gelen SsangYong, yılın sonuna gelmemizle birlikte yeni dönem planlamasını da tamamlamış durumda. Markanın Türkiye ayağı tarafından yapılan resmi açıklama doğrultusunda, ülkemize gelecek modellerle ilgili takvimden ilk detayları paylaşılmış durumda. Son dönemin en popüler sınıfı pickup’ta piyasaya sürdüğü yeni Musso ile pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaran Ssangyong, 2019 Türkiye model planlamasına bu ismi de dahil etmiş durum. Bu modelle birlikte kullanıcları C SUV segmentinde Korando modelinin Dünya lansmanı bekliyor olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Korando’dan bilgiler

Pickup sınıfında elde ettiği ilgiyi SUV’ye de taşımak siteyen SsangYong, bu görevlerden birisini Korando’ya yüklemiş durumda. Tamamen yenilenmiş bir tasarım, yeni motor seçenekleri ve son teknolojik donanımlarla desteklenen Korando, C SUV segmentinde zorlu bir sınav verecek. Korando, Türkiye pazarında benzinli ve dizel olmak üzere iki farklı versiyonla satın alınabilecek. Sırasıyla 1,6 ve 1,5 motor seçenekleriyle donatılacak olan otomobil, ülkemizde dünya ile aynı olacak şekilde 2019 üçüncü çeyreğiyle birlikte satışa sunulacak. Musso Pickup ile ilgili merak ettiğiniz detaylara ise buradan ulaşabilir, gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Tata’dan Land Rover tavanlı SUV