reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-Maybach S600 ile on dört dakikalık eşsiz bir seyahate konuk olun [Video]

Her otomobil kullanıcısının hayatında bir kere uzun yola çıkmak isteyeceği otomobillerden birisi olan Mercedes-Maybach S600 ile keyifli bir yolculuk.

Mercedes’in binek otomobil segmentindeki ürün gamının en tepesinde yer alan S-Serisi kimilerince sağlamlığın, kimilerince lüksün, kimilerince konfor kelimesinin dört tekerlek üzerindeki tam karşılığı. Performansıyla da ateşli bir hatchback’i aratmayan araç gerek kalkışta gerekse maksimum süratte aynı zamanda gücün de tanımı. Tüm bunlara ek olarak Maybach dokunuşuyla birlikte iç dünyasındaki sınırları yepyeni bir boyut kazanan S-Serisi, uzun yolculukların en keyifli yol arkadaşlarından birisi haline geliyor. Hollanda merkezli AutoNL ekibinin gerçekleştirdiği kullanıcı gözü videosunda, yaklaşık on dört dakika boyunca keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tanıtıldığı sınıfının dünyanın en hızlı otomobili olan Mercedes-Maybach S600, 6.0 litrelik twin-turbo on iki silindir motoruyla 525 beygir güç ve 830 beygirlik korkutucu bir gücü de beraberinde getiriyor. Bu motorla 0’dan 100’e olan hızlanmasını sadece 5 saniyede tamamlayabildiğini gördüğümüz bu yürüyen canavar yurt dışında 200.000 dolara yakın etiket fiyatıyla alıcı bulabiliyor. Bu kadar detayın ardından sizleri arkanıza yaslanıp keyifle izleyeceğiniz görüntülerle baş başa bırakalım. İlgili videoya haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR