reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 4

Metal kayışla gelen Huawei Watch GT 4 için indirim fırsatı [Kasım 2023]

Huawei Watch GT 4 akıllı saat için yeni bir kampanya var. Gövdesinde ve kayışın da metal malzemenin tercih edildiği saatte 466 x 466 piksel çözünürlüklü 1,43 inç AMOLED ekran yer alıyor.

Ekran piksel yoğunluk değeri 326 ppi olan saat şık ve dayanıklı tasarımıyla öne çıkıyor. Suya karşı da dayanıklı olan saat 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. İvmeölçer, jiroskop, manyetometre, optik kalp atış hızı, barometre ve sıcaklık sensörleri saatte yer alıyor. HarmonyOS dışında iOS ve Android’li cihazlarla da uyumlu olan saatte Wi-Fi, Bluetooth ve NFC gibi özellikler de bulunuyor. Kalp ritmi haricinde kandaki oksijen seviyesini ve uyku takibini de yapabilen saat 100’ün üzerinde egzersiz moduna destek veriyor. Akıllı saat tam dolu pille 14 güne varan bir deneyim sunuyor. Geliştirilmiş Rota takibiyle de dikkat çeken saatin fiyatı 9.999 TL‘den 9.499 TL‘ye gerilemiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 4 için Huawei ülke müdür şunları söylemişti

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao ise yaptığı değerlendirmede; “Teknosa, Türkiye’deki teknolojiyi yakından takip eden herkese en güncel teknoloji ürünlerine ulaşma fırsatı sunan önemli bir teknoloji perakendecisi. Huawei Watch GT 4 ve Huawei Watch Ultimate Design akıllı saatlerin Teknosa’da satışa sunulacak olması, Türkiye’deki kullanıcıların tasarım, moda, sağlık ve spor odaklı bu yüksek kaliteli ürünleri daha yakından deneyimlemelerini sağlayacak. Fashion Forward sloganı ile duyurduğumuz Watch GT 4 Serisi ile her tarza ve her zevke uyum sağlayan saatlerimizi satışa sunuyoruz. Teknosa’nın ‘Herkes için Teknoloji’ misyonuna paralel olarak, bu işbirliğiyle Türkiye’de daha fazla kullanıcıya ulaşmayı ve yaşamlarında bu önemli ürünlerle değer katmayı hedefliyoruz. İş birliğimiz kapsamında sunulan avantajlar ve benzersiz ürün özellikleriyle, kullanıcılarımıza stil, spor ve sağlık odaklı bir teknoloji deneyimini bir arada sunmayı istiyoruz” dedi.

huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER