reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft gizemli telefonunu yanlışlıkla sızdırdı [Video]

Bir süredir Microosft’un Lumia Phone X adlı bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı iddia ediliyordu. Fakat Microsoft’tan konuyla ilgili herhangi bir ipucu gelmemişti. Uzun süren bekleyişin ardından nihayet Microsoft‘tan böyle bir cihazın var olduğuna dair ilk işaret geldi.

Teknoloji devinin Çin kanadının Continuum’u tanıtmak için hazırladığı video, Lumia Phone X’in varlığını doğruluyor. Yayınlanan videoda bu cihaza dair herhangi bir bilgi bulunmuyor ancak videonun açıklama kısmında söz konusu teknolojiyi destekleyen telefonlar arasında Lumia Phone X’in gösterilmesi kafaları karıştırdı. Microsoft kısa süre içerisinde hatasından döndü ve açıklamadaki henüz duyurulmamış olan telefonun ismini kaldırdı. Fakat bu kısa süreli “yanlışlık” söylentilerin alevlenmesi için yeterli oldu. Daha önce ortaya çıkan raporda Lumia 650’nin 2016’da piyasaya sürülecek tek Lumia cihazı olduğu belirtilmişti. Dolayısıyla Lumia Phone X‘i 2016 yılında görmemiz pek mümkün görünmüyor ancak cihazın 2017 yılında duyurulabileceği düşünülüyor.

*Haberin görseli konsept çalışmasına aittir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Microsoft gizemli telefonunu yanlışlıkla sızdırdı [Video]” için 2 cevap

  1. Çağrı Bostancı dedi ki:

    Lumia 850 konuşuluyor her yerde hala Lumia 650 tek cihaz olacak diyorsunuz. Snapdragon 617 continium desteği de aldı. Bağlantıyı siz kurun 🙂

  2. Yusuf Çatalkaya dedi ki:

    Microsoft un kendisi zaten yanlışlıkla çıkmış. Telefonu sızsa ne olur.