reklamı kapat

POPÜLER

Xbox

Microsoft’un yeni üyelik sistemi Xbox Game Pass Türkiye’de

Xbox kullanıcılarının hoşuna gidecek güzel bir haberimiz var. Microsoft’un oyun konsolu için 1 Haziran’da duyurduğu üyelik sistemi Xbox Game Pass, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 8 ülkede kullanıma sunuluyor. Üyelik sisteminde aylık 29 TL karşılığında 100’e yakın oyuna erişim hakkı sağlanıyor.

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Gamescom 2017’de yeni üyelik sisteminin 8 ülkede daha kullanıma sunulacağı açıklandı. Xbox Game Pass, 1 Eylül’den itibaren Türkiye’de de kullanılabilecek. Aylık üyelik sistemiyle çalışan Xbox Game Pass, dijital bir oyun aboneliği hizmeti veriyor. 100’e yakın oyuna sınırsız erişim sağlayan Xbox’ın bu yeni servisi oyuncuların kütüphanesini genişletiyor ve yeni maceraları deneyimlemesine olanak sağlıyor.  Türkiye’deki Xbox kullanıcıları 1 Eylül’den itibaren Xbox Game Pass üyeliğini başlatabilecek. 14 günlük ücretsiz deneme süreciyle bu hizmeti deneyimleyebilecek oyuncuların, Halo 5, Dead Rising 3, BioShock serisi ve Fable gibi popüler ve ilgi çeken 100’e yakın oyuna erişim hakkı olacak. Yeni üyelik sisteminin Türkiye fiyatı ise aylık 29 TL.

Gamescom 2017’de üyelik sistemine Recore: Definitive Edition, Metro: Last Light Redux, Fable II, Garou: Mark of the Wolves, 10 Second Ninja X, Hue ve The Bridge gibi oyunların dahil edileceği açıklandı. Önümüzdeki günlerde Xbox Game Pass ile oynanabilecek oyun sayısının daha da artacağını söyleyelim.