reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Game Pass

Microsoft’tan oyuncuları sevindirecek PUBG sürprizi

Microsoft, ilgi çekici anlaşmalarla Game Pass servisini geliştiriyor. Xbox oyuncuları için PUBG, Game Pass’e ekleniyor.

Popüler Battle Royale oyunu PUBG, Microsoft’un aylık abonelik sistemiyle çalışan Game Pass kütüphanesine dahil oluyor. 12 Kasım‘da kütüphaneye eklenecek olan oyun, servisin sunduğu 100’ün üzerindeki oyununa dahil olacak. Bu sayede oyuncular, oyunu satın almamış olsa da Game Pass üyeliği sayesinde oyuna erişebilecek. Oyun PS4’e çıkışına hazırlanırken böyle bir haberin gelmesi ise dikkat çekici. Microsoft’un PUBG için 1 yıllık Xbox ayrıcalığı satın aldığı belirtiliyor. Yani PS4 kullanıcıları bir süre daha beklemek durumunda. Burada küçük bir not daha ekleyelim. Game Pass’in her ne kadar PC desteği bulunsa da, PUBG sadece Xbox One’ın kütüphanesinde yer alacak. Yani bu servise sahip PC oyuncuları, servis aracılığıyla bilgisayardan oyuna erişim sağlayamayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game Pass nedir?

Game Pass, Microsoft’un PC ve Xbox oyuncuları için sunduğu aylık bir hizmet. Platformlar arası erişime izin veren oyunlarda hem PC’den hem de konsoldan erişim sunan servis temelde Xbox One için geliştirilmiş durumda. Aylık abonelik sistemiyle çalışan servis, bu sayede 100’ün üzerinde oyuna erişim sunuyor. Oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Gelelim fiyatlandırmaya. Türkiye’de servisin aylık bedeli 60 TL. Ancak Microsoft tatil dönemi büyük bir indirime gitmiş durumda. 3 Ocak 2019‘a kadar sürecek olan yeni kampanyayla beraber bu hizmete aylık 1 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Servis üyeliği ile beraber Microsoft’un bu sene hayli beğenilen Forza oyunu Horizon 4‘e erişim elde edebileceğinizi de ekleyelim.

İlginizi çekebilir

Oyuna gelecek Joker ve Harley Quinn kostümü