reklamı kapat

POPÜLER

PUBG

PUBG için PS4 ve Xbox One sahiplerini sevindirecek çapraz platform desteği

Dünyanın son dönemdeki en popüler oyunlarından PUBG için PS4 ve Xbox One sahiplerini sevindirecek çapraz platform desteği kazanıyor.

Hem mobilde hem de masaüstünde büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan PUBG, biliyorsunuz PC yanında PS4 ve Xbox One platformlarında da yer alıyor. İşte bu sevilen oyunu konsolda oynayan oyuncular, Gamescom 2019 kapsamında aktarıldığı kadarıyla önümüzdeki aylarda çapraz platform desteği kazanıyor. Çapraz platform desteği PS4 ve Xbox One oyuncularının aynı anda savaş meydanlarında karşı karşıya gelebilecekleri anlamına geliyor. İlk olarak halka açık test sunucularına eylül sonunda geleceği söylenen desteğin, daha sonra belirli süre test edileceği ve ekim ayında da herkese açılacağı söyleniyor. Fortnite ile “Battle Royale” türünde gerçekten devasa bir dünya oluşturan yapım, sürekli olarak büyümeye devam ediyor. PC ve konsol tarafı yanında iOS ve Android‘de yer alan mobil sürüm de gerçekten çok iyi gidiyor. Firma buradan da milyon dolarlar kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG, çapraz platform desteğiyle kitlesini katlıyor

Biliyorsunuz her iki konsolun da dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. PUBG için PC kullanmayan kişileri birbirine bağlayacak altyapı, gerçekten güzel görünüyor. Bu arada firma konsol tarafında daha hızlı güncelleme sözü de veriyor. Sezon 4’ün 27 Ağustos tarihinde geleceği verilen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

En özel iPhone modelleri