reklamı kapat

POPÜLER

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross’ta takas indirimi

Geçtiğimiz nisan ayında Türkiye’de satışa sunulan yeni Mitsubishi Eclipse Cross 7.500 TL’ye varan takas indirimiyle sahiplerini bekliyor. Kampanyanın geçerlilik süresi ise oldukça kısıtlı.

Mitsubishi Motors’un SUV modeli olarak piyasaya sürdüğü Eclipse Cross temmuz ayına özel sunduğu kampanyasıyla yolların tozunu attırıyor. 1 – 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli kampanyada araç kıstası olmadan her araç takasa kabul ediliyor. Anahtar teslim fiyatı üzerinden gerçekleşecek takas fırsatlarında, 7.500 TL’lik indirim en üst paket olan Instyle modeli özelinde sunuluyor. Temmuz sonuna kadar geçerli olan kampanyayla Eclipse Cross şehrin sokaklarını saracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Coupe tasarımı, keskin hatları ve başarılı bir sürüş deneyimi sunan Eclipse Cross, Mitsubishi Motors’un yeni tasarım felsefesini başlatıyor. Ayrıca içinde bulunduğu SUV segmentine yenilikçi özellikler getiriyor. Eclipse Cross, markanın 40 yıllık SUV uzmanlığı, 80 yıllık 4×4 geçmişi ve 30 yıllık All-Wheel-Control (S-AWC) teknolojisinden güç alıyor. Mitsubishi Motors, günümüzün ihtiyaçlarını göz önüne alarak Eclipse Cross’ta birçok yeni teknolojik çözümü bir arada sunuyor. Orta konsola yerleştirilen Apple Car Play uyumlu Smartphone Link Display Audio (SDA) sistemi ve touchpad kontrol mekanizması sayesinde sürücü, yoldan gözünü ayırmadan müzik sistemi ve akıllı telefon fonksiyonlarını kullanabiliyor.

İlginizi çekebilir

Citroen C4 Cactus