reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenBeam E2

Mobil cihazları şarj edebilen kablosuz mini projektör: Asus ZenBeam E2

Asus yeni kablosuz mini projektörünü tanıttı. Asus ZenBeam E2 modeli mobil içerikleri yansıtmak için otomatik portre özelliğiyle geliyor.

854 x 480 piksel çözünürlük sunan projektör 300 LED lümen gücüne sahip. 5 watt gücünde hoparlörü de bünyesinde barındıran projektör HDMI desteği sayesinde televizyonlara veya bu bağlantıya destek veren bilgisayarlarla kullanılabiliyor. Kablolu haricinde kablosuz da görüntü aktarımı yapabilen modelin pili tam olarak şarj edildiğinde 4 saate kadar kullanım imkanı vadediyor. Projektör mobil cihazları şarj etme özelliğine de destek veriyor. ZenBeam E2, hem koruma hem de taşıma için kullanışlı bir çantayla birlikte geliyor. Kablosuz görüntü aktarımı için ürünle birlikte gelen Wi-Fi cihazının kullanılması gerekiyor. Bu aksesuar sayesinde iOS, Android ve Windows 10 kullanıcılarından kablosuz yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı yapılabiliyor. Çeşitli giriş kaynaklarıyla uyumluluk için bir adet HDMI bağlantı noktasına sahip olan üründe USB Wi-Fi cihaz ve güç çıkışı için de bir adet USB Type-A girişi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ZenBeatm E2 projektörün Türkiye fiyatı belli mi?

100 inçe kadar görüntü yansıtabilen cihaz 30.000 saat kullanım ömrüne sahip. 410 gram ağırlığındaki projektör kompakt boyutu sayesinde kolay taşınabilirlik sunuyor. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa sunulmasını beklediğimiz projektörün fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın