reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenBeam L2

Android’li taşınabilir LED projektör: Asus ZenBeam L2

Asus ZenBeam L2 akıllı taşınabilir LED projektör Türkiye’de satışa sunuldu. Full HD çözünürlük sunan projektör 960 LED lümen parlaklığa sahip. 4K HDR özelliklerine de sahip olan cihazda Netflix ön yüklü geliyor.

Google sertifikalı Android TV sayesinde kullanıcılar projektöre uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyor. Netflix dışında Disney+, Amazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamaları da projektörde kullanılabiliyor. Kutu içeriğinden çıkan uzaktan kumandayla kolayca kontrol edilebilen projektör Asus’ub Light Wall özelliğine de destek veriyor. Bu özellik sayesinde herhangi bir odada ortama ve atmosfere uygun sanal görüntüler oluşturulabiliyor. Hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilen ZenBeam L2’nin üzerinde deri taşıma kolu bulunuyor. Bu sayede taşıma kolaylığı da sunan cihazda 65 Wh 6 hücreli bir pil bulunuyor.  Bu yüksek kapasiteli pil 3,5 saate kadar kullanım sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ZenBeam L2 projektörün fiyatı ne kadar?

Asus ZenBeam L2’de yalnızca bir metre mesafeden 40 inç görüntü verebilen bir lens bulunuyor. Bu lens ayrıca daha uzak mesafelerden 120 inçe kadar görüntü oluşturabiliyor.  Full HD çözünürlük ve yüzde 120 sRGB renk gamı gibi görüntü özelliklerinin yanı sıra cihaz 4K HDR kaynaklara da uyum sağlıyor. Smart Amp teknolojili entegre 10 watt Harman Kardon hoparlör de projektörde yer alıyor. Yurt dışındaki fiyatı 699 dolar olan projektör Türkiye’de yaklaşk 26 bin TL‘ye satılıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER