reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Mobil müzik keyfi

Zaman ve mekan sınırlamasına takılmayın; favori şarkılarınız istediğiniz yere sizinle birlikte gelsin. Spor seanslarınıza özel kulaklıklardan bileğinize takabileceğiniz MP3 çalarlara, uçak gürültüsünün bile üstesinden gelebilen teknolojilerden kalem pillerle, saatlerce çalışabilen iPod dock’larına kadar her türlü ekipmanı bulabileceğiniz dosyamıza göz atmadan alışverişe gitmeyin.

Advertisement

Her gün evden işe, işten spora, spordan eve; bazı günler seyahatte, bazen ise yalnızca bahçede dinlenme… Hayatınız boyunca hiç oyun oynamayabilirsiniz; hiç TV izlemeseniz de yaşayabilirsiniz; internete bağımlılık derecesinde takılmıyorsanız bir hafta girememek fazla etkilemez. Ancak müzik dinlemeden geçireceğiniz her bir gün size zarar. O yüzden de her koşulda favori şarkılarınıza ulaşabilmek, spor yaparken ritmi yakalayabilmek, yeni albümler indirmek ve yeni tarzlar keşfetmek, sürekli koşuşturma içinde yaşadığınız hayatınızın olmazsa olmazları. Yeni nesil kulaklıklar, taşınabilir iPod dock’ları, MP3 çalarlar ve müzik telefonlarıyla tanışacağınız mobil müzik dünyasına hoş geldiniz.

Bose SoundDock Portable
Bose SoundDock Portable
Şarj edilebilir Li-ion pile sahip oluşu, Bose’un taşınabilir dock’unun diğer iPod dock’larından tek farkı değil. İkinci ve en çok öne çıkan farkı, fiyatı. SoundDock Portable, sade bir tasarıma olduğu kadar ince vücut ölçülerine de sahip. Cihazın iPod yuvası döndürülerek hoparlörün altına doğru katlanabiliyor. Bu sayede yuva, dış etkenlere karşı korunmuş oluyor. SoundDock Portable’ın bir yerden bir yere taşırken işinizi kolaylaştıracak diğer bir özelliği, üst tarafına gizlenmiş bir tutma yerinin bulunması. Şık uzaktan kumandasıyla iPod ve iPhone’daki şarkı listenizi ve ses yüksekliğini kumanda edebilirsiniz.

————————– ● ————————–

JBL On Stage Micro II
JBL On Stage Micro II
On Stage Micro II, yeni nesil tüm iPhone ve iPod’ları destekliyor. Yalnızca 150 mm’lik çapa sahip bu minik ses diskini alıp dışarı çıkın. Ağırlığı 300 gram olduğu için ‘açık havada iyi gider’ diye yanınızda taşıyacağınız her türlü yiyecek ve içecekten daha hafif kalacaktır. Tasdikli ve onaylı JBL kalitesinin kanıtı olan güçlü sesinin kaynağı ise 1 inçlik iki adet JBL Odyssey sürücüsü. Oldukça detaylı ve derin bas sesler üreten JBL On Stage Micro II’nin gücü, kapalı ya da açık her türlü alana müzik yaymaya yeter. Her nesil Apple ürünüyle uyumlu, tasarımı güzel, sesi güçlü, her yere taşınabilecek kadar kompakt. Bir dock’tan başka ne isterdiniz ki?

► Medya oynatıcılar sayfa 2‘de