reklamı kapat

POPÜLER

Modem ve ağ ürünlerinde Almanya’nın 1 numarası FRITZ! Türkiye’de

Avrupa’da pazar payı yüzde 15’i, Almanya’da ise yüzde 54’ü bulan ağ ürünleri üreticisi AVM, FRITZ! marka ürünleriyle Türkiye pazarına giriş yaptı. Bircom tarafından getirilen ürünler arasında Fritz!Box serisi modemler, kablosuz ağın kapsama alanını genişleten aksesuarlar ve internet bağlantılı dect telefonlar yer alıyor.
FRITZ!Box Fon WLAN 7390
FRITZ!Box serisinin en güçlü üyesi olan 7390, ADSL2+ ve VDSL desteğiyle hızlı internet bağlantısına imkan tanıyor. Dual N/G frekansını kullanabilen modem, bunun yanında dect baz istasyonu olma özelliğine da sahip. Bu sayede modeme 6 ayrı dect telefon bağlanabiliyor. Türkiye’de pek görmediğimiz bir teknoloji de FRITZ modemlerle hayatımıza giriyor. iOS ve Android uyumlu FRITZ!App uygulamasını akıllı telefonlarınıza yükleyerek, modeminize bağlı sabit telefon hattınız üzerinden telefon aramaları yapabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde sabit hattınıza gelen aramaları akıllı telefonunuzdan yanıtlayabiliyorsunuz. Tek ihtiyacınız olan uygulamaları kullanabileceğiniz bir cihaz. Bu özelliği sayesinde şayet bir VPN kurarsanız ev/ofis dışındayken de gelen aramalara akıllı telefonunuz üzerinden yanıt verebiliyorsunuz. Birçoğu NAS olarak da kullanılabilen modem ailesinden FRITZ!Box 7390 ve 7270 medya sunucu özelliğine de sahip.
FRITZ!Fon
Modemlerin haricinde internet ve sabit hat üzerinden görüşme yapmayı sağlayan dect telefon FRITZ!Fon, kablosuz ağ çözümlerinde kullanılan FRITZ!WLAN USB Stick ve FRITZ!WLAN Repeater ile elektrik şebekesi üzerinden Ethernet bağlantısı sağlayan FRITZ!Powerline da Türkiye’de satışa sunuldu. Tüm ürünler hepsibukutuda.com satın alınabiliyor.

YORUMLAR