reklamı kapat

POPÜLER

Monster Notebook imzalı Monster Aryond A27 V1.1 oyuncu monitörü

Monster Aryond A27 V1.1 oyuncu monitörü satışa çıktı; işte fiyatı

Monster Notebook, 240 Hz yenileme hızına sahip 27 inç boyutundaki Monster Aryond A27 V1.1 oyuncu monitörü modelini satışa sundu.

Hazırladığı gelişmiş dizüstü bilgisayar modelleriyle dikkat çeken Monster Notebook, bu sefer bir oyuncu monitörü ile karşımızda. Monster Aryond A27 V1.1 adıyla lense edilen yeni ürün, 27 inç 1920×1080 piksel VA panelle geliyor. 1500R kavisi bulunan monitör, 240 Hz yenileme hızıyla destekli sistemlerden akıcı bir oyun deneyimi sunabiliyor. Modern bir tasarıma sahip olan ve çerçeveleri ince olan monitör, açıklandığı kadarıyla 400 nit parlaklık sunabiliyor. Bu açıdan HDR içerikler için “tam olarak” uygun olmayan ürün, 1 ms tepki süresine ve 3000:1 kontrast oranı taşıyor. Bünyesinde farklı kullanım senaryoları için dört farklı mod yer alan Monster Aryond A27 V1.1, bir oyuncu monitörü modelinde sürpriz olmadığı üzere bozulmanın olmadığı net oyun deneyimi sunan AMD FreeSync ve Nvidia G-Sync desteklerine de beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Monster Notebook imzalı Monster Aryond A27 V1.1 oyuncu monitörü LED aydınlatma da taşıyor

Direkt olarak arkada yer alan bu LED’ler, oyuncuların oldukça hoşuna gidecek gibi görünüyor. Bünyesinde ihtiyaç duyulan birçok giriş çıkış portunu barındıran oyuncu monitörünün açıklanan satış fiyatı 1.999 TL seviyesinde yer alıyor. Model buradan satın alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

İçerisinde fan yer alan oyuncu faresi