reklamı kapat

POPÜLER

Zephyr oyuncu faresi

Yaz dönemine uygun, içerisinde fan yer alan oyuncu faresi [Video]

Oyun oynarken elleri çok sık terleyen oyuncular için Zephyr isimli bir oyuncu faresi tanıtıldı. Model şu an gerçekten oldukça fazla dikkat çekiyor.

Özellikle içinde bulunduğumuz yaz döneminde PC oyuncuları uzun seanslarda ellerinin terlemesinden çok şikayetçi oluyor. Eller terlediği zaman fareyi kontrol zorlaşıyor, oyun keyfi baltalanıyor. İşte bunun çözmek adına hazırlanan kablolu oyuncu faresi Zephyr, bünyesinde aktif olarak çalışan bir fan taşıyor. Böylece oyuncunun fare tutan eli devamlı serin kalabiliyor. Bu fana rağmen 68 gramlık bir ağırlığı bulunan model, fanın hava akışına izin vermek adına bünyesinde büyük boşluklar barındırıyor. Bu sayede de ağırlık seviyesi düşük tutulabilen ürün, bir oyuncu faresinde olmazsa olmaz RGB LED aydınlatmaya da sahip. 16.000 DPI‘lık bir sensör üzerine kurulan yani oldukça hassas olan fare, Kickstarter’da olan 6.450 dolarlık hedefi kısa sürece 29 bin dolar seviyesine taşımış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zephyr oyuncu faresi büyük bir konfor sunuyor

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan fare, üstünde DPI ayarına izin veren bir buton taşıyor. Yan tarafında da iki adet buton yer alan oyunculara özel farenin, Kickstarter’da en az 89 dolarlık bir bağış miktarı yani satış fiyatı bulunuyor. Bağış üzerinden satın alanlara fare ekim ayında geliyor.

İlginizi Çekebilir

Her zaman taşıyabileceğiniz portatif yazıcı