reklamı kapat

POPÜLER

Razer Naga Pro

Oyuna göre gövdesi özelleştirilebilen fare: Razer Naga Pro

Oyuncu donanımı konusunda bir numaralı firmalardan Razer, ürün gamına bir oyuncu faresi daha ekledi. Özelleştirilebilir model Razer Naga Pro geldi.

Razer, uzun yıllardır spesifik olarak oyuncu fareleri ile öne çıkan firmalardan. Firmanın en yenisi Razer Naga Pro, kablosuz olarak çalışma gösteriyor. Sadece sağ el için tasarlanan fare, farkını değiştirebilir yan tuş bölümü ile koyuyor. Burada kişilere aşağıda gördüğünüz üç farklı seçenek (2, 4 ve 12 butonlu) sunuluyor. Oynanılan oyuna göre kullanıcı ihtiyaçlarının değiştiğini iyi bilen şirket, bu hamlesiyle çok mantıklı bir adım atıyor. Bu bölümlerin mıknatıslı yapı ile kolayca değiştirilebildiği söylenirken, farede onlarca farklı programlanabilir buton elde edilebiliyor. Firmanın gelişmiş hassasiyet sunan Focus+ 20,000 DPI optik sensörü üzerine kurduğu model, 2.4 GHz ya da Bluetooth üzerinden sistemler ile gecikme olmadan haberleşebiliyor. Genel gövde yapısı oldukça konforlu duran Naga Pro, firmanın optik fare anahtarları ile profesyonel oyuncuların hızına dahi yetişebiliyor. Fare görebileceğiniz üzere büyük oyuncu fareleri arasında yer alıyor. Modelin özelleştirmeleri kendi hafızasında tutabildiğini de belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Naga Pro oyuncu faresi üst düzey bir seçenek

Kendi 2.4 GHz vericisi ile 100 saat, Bluetooth üzerinden ise 100 saat kullanım ömrü bulunan kablosuz oyun faresinin açıklanan yurt dışı satış fiyatı 150 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelde RGB aydınlatmanın olduğunu da belirtmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon