reklamı kapat

POPÜLER

TCL

Akıllı gözlük

TCL Move Audio S200

TCL 10 Tab Max

TCL 10 Tab Mid

NXTPAPER

Türkiye’de yer alan TCL’den gelen yenilikçi ürünler

Türkiye’de resmi olarak bulunan firmalardan TCL, IFA kapsamında birçok önemli duyuruya imza attı. İşte yeni ürünlerden dikkat çekenler;

Türkiye’de telefonları uzun zamandır satılan, yakında televizyonları da raflardaki yerini alacak olan TCL, IFA’da ilk olarak 10 Tab Max ve 10 Tab Mid isimli yeni Android tabletlerini duyurdu. Temel ihtiyaçlara yönelik standart yapıdaki bu tabletler dışında firmadan Move Time Family Watch akıllı saat geldi. 1,41 inç AMOLED ekranlı bu akıllı saat, bir bakıma Apple Watch’ları andırıyor ve gücünü Snapdragon Wear 2500 işlemciden alıyor. 600 mAh pile sahip modelin iki günlük pil ömrü bulunurken, modelin fiyatı 270 dolar olarak açıklandı. Şirket aynı zamanda TCL Move Audio S200 adını verdiği ve 120 dolarlık AirPods benzeri bir kablosuz kulaklık tanıttı. Üç farklı renk sahip olan model, aktarıldığı kadarıyla şarj özellikli hazne ile 23 saat pil ömrü sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL başka duyurular da yaptı

Örneğin firma “waterfall” ekrana yani aşırı kavisli kenarlara sahip yukarıda görebileceğiniz prototip bir telefon gösterdi. Buna ek olarak şirketten iki adet OLED ekrana sahip, çok ince yapılı bir akıllı gözlük konsepti de karşımıza çıktı. TCL ayrıca NXTPAPER ekran teknolojisini de görücüye çıkardı. Gözleri LCD ekranlara göre çok iyi koruyan teknoloji, kağıt benzeri bir deneyim getiriyor ve kendi ışığına ihtiyaç duymuyor. Burada ortamdaki ışık kullanılıyor ve E Ink benzeri ancak çok daha iyi bir deneyim elde edilebiliyor deniyor. Bu teknoloji de henüz prototip aşamasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Nvidia’dan tayıncılar için harika bir uygulama

İLGİLİ HABERLER