reklamı kapat

POPÜLER

Motorola GLEAM+, RAZR efsanesini yeniden canlandırıyor

Günümüzde dokunmatik ekranlı telefonlara olan ilginin artması tam da kapaklı telefon modellerini unutturmaya başlamışken, Motorola GLEAM+ modelini tanıtarak kullanıcıları şaşırttı. Tasarımıyla dikkat çeken ve ucuz bir fiyatla satılması beklenen telefon, 400×240 piksel çözünürlük sunan 2,8 inçlik ekrana ve LED’den oluşan harici bir ekrana sahip.
motorola gleamplus
Kapağın üzerinde bulunan LED Matrix ekran sayesinde kullanıcılar gelen çağrıları, mesaj uyarılarını ve saati rahatlıkla görebiliyor. Bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth 2.1, USB 2.0 ve 3,5 mm kulaklık girişi var. 2 megapiksellik sabit odaklı kamerası olan telefonun 50 MB dahili belleği bulunuyor ve microSD kartla bellek 16 GB’a kadar artırılabiliyor. GLEAM+’ın 750 mAh’lik bataryası 4 saat 49 dakikaya kadar konuşma, 417 saat 26 dakikaya varan bekleme süresi sunuyor. Avrupa pazarına özel bir telefon olan GLEAM+, akıllı telefon meziyetlerine ihtiyacı olmayan, telefonu sadece arama yapmak ve mesaj atmak için kullanan tarz sahibi kullanıcıları hedefliyor.

Merak edenler için yazalım, telefona İngiltere’de 2 yıllık taahhütle, faturaya ek olarak 10 pound ödeyerek sahip olunabiliyor.

YORUMLAR