reklamı kapat

POPÜLER

msi

MSI GeForce GTX 1070 ekran kartı serisi tanıtıldı

MSI, Nvidia’nın yeni Pascal GPU mimarisi ile üretilen GeForce GTX 1070 ekran kartı serisini duyurdu. MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G üzerinde, oyunlarda çok daha yüksek çekirdek ve bellek hızlarına ulaşmaya imkan sağlayan TWIN FROZR VI termal tasarımla birlikte geliyor. Yan tarafta bulunan MSI GAMING ejderhası bundan böyle RGB LED ile istediğiniz gibi 16.8 milyon renkte yanıp sönebiliyor.

Mat siyah renkteki metal arka plaka, hem ekran kartının yapısını güçlendiriyor hem de şık tasarımına katkı sağlıyor. Patentli TORX fan teknolojisinin geliştirilmiş versiyonu olan TORX Fan 2.0, yüzde 22 daha yüksek hava basıncı üretirken gürültü seviyesini daha da aşağı çekiyor. Yeni fanlarda bulunan çift rulman sayesinde uzun ömürlü ve sessiz bir çalışma garantileniyor.

msi

SEA HAWK X

MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK X, MSI’ın ekran kartlarındaki üst sınıf üretim mühendisliğini popüler Corsair Hydro serisi sıvı soğutma ile bir araya getiriyor. SEA HAWK X, fabrika çıkışı arttırılmış saat frekansı ile kutudan çıkar çıkmaz uç noktada oyun performansı sunuyor.

armor-05

ARMOR

Geliştirilmiş zırh kaplamasını andıran şık siyah-beyaz tasarımı ile dikkat çeken MSI GeForce GTX 1070 ARMOR 8G OC, hem oyunculara hem de modifikasyon tutkunlarına hitap ediyor. Yeni ARMOR 2X termal tasarımı, TWIN FROZR V ekran kartlarında da bulunan patentli TORX fan teknolojisini ve ileri düzeyde soğutma performansı için Advanced Airflow Control teknolojisini bir arada barındırıyor. MSI’ın tanınmış Zero Frozr özelliği sayesinde fanlar internette gezinti veya hafif oyunlar gibi düşük işlem yükü sırasında tamamen durarak tamamen sessiz hale geliyor.

AERO

aero
Siyah-gümüş renklerin kullanıldığı MSI GeForce GTX 1070 AERO 8G OC, radyal fan çevresinde yapılandırılmış yepyeni bir termal tasarıma sahip. Isınan hava doğrudan arka egzozdan dışarı atıldığı için sistemin diğer bileşenleri ısıdan etkilenmiyor.

SANAL GERÇEKLİK İÇİN ÜST DÜZEY PERFORMANS

MSI
MSI GeForce GTX ekran kartları, akıcı bir VR deneyimi için üst düzey performans sunuyor. MSI 2.5″ VR Boost Kit ön paneli ile gerekli bağlantıları rahatça ulaşılır hale getirerek daha kullanıcı dostu bir VR deneyimi yaşatıyor.