reklamı kapat

POPÜLER

MSI, GeForce GTX 1070 Ti serisi ekran kartlarını görücüye çıkardı

Popüler oyun donanımları üreticilerinden MSI, performans ve oyun tutkunları için özelleştirilmiş GeForce GTX 1070 Ti’yı görücüye çıkardı.

MSI’ın ödül sahibi GAMING serisinin yeni iki üyesi MSI GeForce GTX 1070 Ti Titanium 8G ve GTX 1070 Ti GAMING 8G ufukta göründü. TWIN FROZR VI soğutucunun gücü ile daha yüksek çekirdek ve bellek saat hızlarına ulaşan modeller, daha yüksek performans sunuyor. Yan yüzeyinde bulunan MSI GAMING ejderhası ise RGB LED aydınlatma ile özelleştirilebiliyor.

Özelleştirilmiş modeller

MSI’ın ödüllü TWIN FROZR VI termal tasarımı, ekran kartlarındaki soğutma standardını yükseltiyor. Patentli MSI TORX fan teknolojisinin yeni geliştirilmiş versiyonu olan TORX Fan 2.0, gürültü seviyelerini daha da düşürürken, yüzde 22 daha fazla hava basıncı üreterek daha iyi bir soğutma performansı sunuyor.


Geniş 3 fanlı soğutma çözümü ile DUKE, canavarlarını sakin ve serin tutmak isteyen oyun tutkunlarına hitap ediyor. Özel üretimli PCB, MSI’ın GAMING serisi ekran kartları ile aynı tasarıma sahip olduğunu belirtelim.

MSI GeForce GTX 1070 Ti ARMOR 8G ise tamamen farklı ve eşsiz bir tasarım arayan oyunculara hitap ediyor. MSI’ın Zero Frozr teknolojisi sayesinde hafif oyunlar ve tarayıcı kullanımı gibi düşük yük altında fanlar tamamen durarak tam sessizlik sağlıyor.

En zarif tasarıma sahip olan MSI GeForce GTX 1070 Ti AERO 8G ise her tür kasa tasarımına ayak uyandırabilecek cinsten. Yeni GeForce GTX 1070 Ti tabanlı ekran kartların kasım ayında satışa sunulması bekleniyor.