reklamı kapat

POPÜLER

MSI Wind Top AE2400

Masaüstü bilgisayarlara alternatif arayan kullanıcıların ilgisini çeken hepsi bir arada bilgisayar kategorisine MSI’dan bir örnek daha geliyor. 23.6 inç genişliğindeki dokunmatik ekranıyla göz dolduran Wind Top AE2400, bilgisayarını ekrana dokunarak kullanmak isteyenlere bu imkanı başarılı bir şekilde sunuyor. Ancak yine de cihazdan, iPhone’lardan aşina olduğunuz gibi bir dokunmatik ekran deneyimi sunmasını beklemenizin hata olacağını söylemeliyiz. Hemen söyleyelim; dev gövdesiyle masanızın üzerinde geniş bir alanı işgal edecek olan Wind Top AE2400, sunduğu verimle bizce bu kategorideki ürünlere göz kırpan kullanıcıları mutlu edecektir.

DOKUNUN!
Kablosuz klavye ve mouse seti ile birlikte gelen Wind Top AE2400, beraberinde bir de uzaktan kumanda getiriyor. Bu noktada, uzaktan kumandanın tasarımının, cihaza hiç yakışmadığını söylemeliyiz. Wind Top AE2400’nin tasarımından bahsedecek olursak, siyah gövdesiyle masanızın üzerinde fena bir görüntü oluşturmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Cihazın tasarımıyla ilgili tek sorunu, kalın gövdesi diye düşünüyoruz. Ancak özel tasarıma sahip ürünlerin dışında kalan hepsi bir arada bilgisayarların çoğundan, böylesi kalın gövdelere alışığız. 23.6 inç parlak geniş bir ekrana sahip olan Wind Top AE2400, çoklu dokunma desteğiyle rakipleriyle başa çıkabilecek güçte. Kollarınız ağrıyana kadar multi-touch teknolojisini rahatlıkla kullanmanıza imkan tanıyan Wind Top AE2400, beraberinde getirdiği bu teknolojiyi canlandıracak uygulamalarla da kullanıma eğlence katıyor. WindTouch uygulaması ile size geniş bir arabirim sunan Wind Top AE2400, bu arabirim üzerinden fotoğraf, video ve müzik gibi multimedya uygulamalarından bilgisayarınızla ilgili pek çok işlemi gerçekleştirebileceğiniz sistem uygulamalarına ve sıkıcı saatlerinize neşe katacak basit, ancak keyifli mini oyunlara ulaşabilmenizi sağlıyor.

BAŞARILI PERFORMANS
Başarılı sistem özellikleriyle de dikkat çeken Wind Top AE2400, kullanıcılar arasında ‘oyun bilgisayarı’ olarak da rahatlıkla anılabilir. 1 GB hızında ve DDR3 türünde ATI Mobility Radeon HD 565v ekran karta sahip olan cihaz, 4 GB DDR3 belleğiyle de yüksek performans gösteriyor. Üzerinde 1 TB sabit disk bulunduran Wind Top AE2400, böylece depolama sorununuzu da çözüme kavuşturuyor. Grafik ve görüntüleme performansının yanında ses kalitesiyle de göz dolduran Wind Top AE2400, SRS Premium Sound destekli hoparlörleriyle film, oyun ve müzikle geçirdiğiniz zamanlarda eminiz keyfinize keyif katacak.

TASARIM
-4YILDIZ-

KULLANIM KOLAYLIĞI
-4YILDIZ-

PERFORMANS
-5YILDIZ-

ARTILAR
Sistem performansı, zengin uygulama desteği, güçlü ses kalitesi.

EKSİLER

Dokunmatik ekran daha hassas tepki verebilirdi. Kalın gövde tasarımı.

TEKNİK ÖZELLİKLER

İşlemci
• Intel Core 2 Quad Q9400 2.66 GHz

Ekran
• 23.6 inç ekran (1920×1080)

Ekran Kartı
• ATI Mobility Radeon HD 565v 1 GB DDR3

Bellek
• 4 GB DDR3

Sabit Disk
• 1 TB

Optik Sürücü
• DVD Super Multi Recorder

Bağlantılar
• USB (6 adet), HDMI, eSATA, Ethernet
• VGA, kart okuyucu, kulaklık

Ses Çıkışı
• SRS Premium Sound destekli hoparlörler

Boyutlar
• 577.28 x 445.61 x 72.95 mm

İLGİLİ HABERLER