reklamı kapat

POPÜLER

Muhafazakar gitar tutkunlarını kızdıracak Bluetooth’lu amfi serisi: AMPLiFi [Video]

Bu iki yeni modeli geleneksel amfilerden ayıran yönleri ise teknolojinin entegrasyonunda saklı. Metal ızgaralarla kaplı kasasının içerisinde beş adet güçlü hoparlör bulunduran amfilerden 150 watt’lık versiyonu, özel olarak üretilen Celestion 12 inçlik kolona sahip. 75 watt modeline ise 8 inç kolon bulunuyor.

amplifi2AMPLiFi serisi, DSP (Dijital Sinyal İşleme) amfi modelleme sistemine sahip. Cihazın özel yazılımı, kullanıcının mix’ine birçok farklı efekt ilave edebilmesine imkan veriyor. Line 6’nın bu serisi, ilk defa ses modellemesini iOS uygulaması üzerinden gerçekleştirme imkanı sunuyor.AMPLiFi için, halihazırda kullanılmakta kullanılmakta olan teknolojiler bir araya getirilerek tek bir paket olarak sunuluyor.

Her iki versiyonu da Bluetooth bağlantı teknolojisine sahip olan amfinin farklılaştığı nokta ise, Bluetooth ile sadece amfinin diğer cihazlara bağlanması sağlanmıyor, aynı zamanda amfinin Bluetooth hoparlör olarak da kullanılabilmesine imkan veriyor. Böylece Bluetooth bağlantı özelliği bulunan cihazlardan kablosuz olarak amfiye müzik aktarıp dinlemek mümkün hale geliyor.

AMPLIFi (top) - Lo RezAmfinin kullanıcıları, oluşturdukları tonları AMPLiFi’nin bulut erişimi ile farklı kullanıcıların yer aldığı çevrimiçi topluluğa gönderebiliyor ve buradan diğer kullanıcıların oluşturduğu kayıtları dinleyebiliyorlar. AMPLiFi 75 modelinin yurt dışı satış fiyatı 400 dolar iken AMPLiFi 150 modelinin fiyatı 500 dolar olarak tespit edilmiş.

AMPLIFi (behind grill) - Lo Rez

VİDEO