reklamı kapat

POPÜLER

Need for Speed: Rivals

Need for Speed: Rivals incelemesi

Hıza ihtiyaç duyanlara Need for Speed ismini duyduğumuzda 10 sene önceki kadar heyecanlanmadığımızı kabul etmemiz lazım. Ancak buna rağmen, son bİrkaç oyundur toparlanma eğilimi gösteren serinin son ayağı olan Rivals’tan ümitli olmamamız için hiçbir sebep yok

Yaşananları takip edememiş oyuncular, Rivals’a imza atmış olan ismin Ghost Games olduğunu görünce biraz paniğe kapılmış olabilir.

Need For Speed: Rivals’ın firmanın ilk oyunu olduğu düşünüldüğünde bu panik havasının çok da yersiz olduğunu söyleyemeyiz. Ancak Burnout serisi ile gönüllerde taht kurmuş, son yılların en başarılı Need For Speed oyunu Most Wanted’ı bizlerle buluşturmuş olan Criterion çalışanlarının yüzde 80’inin ekibe dahil edildiğini söylersek belki biraz içiniz ferahlar. İşte bu tecrübeyle yola çıkmış olan Ghost Games, Rivals ile Need For Speed severlerin favori türlerini bir araya getirme amacı gütmüş görünüyor. Criterion’un yeniden canlandırdığı Hot Pursuit ve Most Wanted’ın bir çocuğu olsaydı eğer, ismi muhtemelen Rivals olurdu. Evet, sürekli olarak ekarte etmeniz gereken rakiplerden ve köşe bucak takip peşinde olan polislerden bahsediyoruz.