reklamı kapat

POPÜLER

Netflix dizi setlerini fotoğraflayacak maaşlı “Instagramcı” arıyor

Netflix, iki hafta boyunca popüler film ve dizi setlerinde dolaşarak fotoğraf çekecek altı kişi arıyor. Benden daha yeteneklisini bulamaz diyenlerin en iyi üç Instagram fotoğrafına #grammasters3 etiketi eklemesi yeterli. Başvrular 6 Mart’ta bitiyor.

Yakın zaman önce tüm dünyada hizmet vermeye başlayan yayın platformu Netflix, kullanım alanını ve dolayısıyla içeriklerini zenginleştirmeye devam ediyor. Birkaç gün önceki ilanında ise iki hafta boyunca dizi ve TV setlerinde gezip fotoğraf çekmesi için altı kişiyi işe alacağını duyuran Netflix, bunun için başvuruları Instagram üzerinden alıyor.

Instagram hesabı olan herkesin (gizli olmamak kaydıyla) üç fotoğrafına #grammasters3 etiketi koyarak başvurabileceği bu sürecin sonunda seçilecek olan altı kişi, iki hafta boyunca Avrupa ve Orta Doğu ülkelerini dolaşıp ünlü dizi ve film setlerini ziyaret ederek fotoğrafçı olarak çalışacak. Karşılığında da 4000 dolar para kazanacak olan bu altı kişi arasında yer almak isteyenlerin 6 Mart’a kadar fotoğraflarına #grammasters3 etiketini eklemeyi unutmaması gerek.

YORUMLAR