reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Tudum

Netflix Türkiye duyurdu: “Tudum geri dönüyor!”

Netflix Türkiye, resmi olarak “Tudum geri dönüyor!” dedi ve ekledi: “Tudum beş etkinlikle hayranları dünya çapında fırtına gibi bir tura çıkaracak.

Konu hakkında Netflix’ten şu resmî açıklamalar geldi: “Tudum geri döndü! Geçen sene, 184 ülkedeki Netflix hayranları tarafından 25 milyonun üzerinde izlenen küresel sanal etkinlik, 24 Eylül Cumartesi günü, 24 saat içinde sunulacak beş küresel etkinlikle geri dönüyor. NELER VAR? Özel haberler, daha önce yayınlanmamış görüntüler, fragmanlar ve ilk bakış materyallerinin yanı sıra Netflix’in en büyük yıldızları ve yaratıcılarıyla röportajların yer aldığı heyecan verici bir günü kaçırmayın. Bu ücretsiz sanal etkinlik, Netflix’in sahip olduğu hayran kitlesinin bir kutlaması niteliğinde ve dünyanın dört bir yanından 100’ün üzerinde sevilen dizi, film ve stand-up gösterilerine bir bakış sağlıyor. 

NE ZAMAN? Tudum 24 Eylül’de, dört kıtaya yayılan beş etkinlikle hayranlarını, dünya çapında fırtına gibi bir tura çıkaracak:

  • -KST ile 11.00’da (TSİ 05.00), Tudum, Kore’den heyecan verici bir gösterimle başlıyor.
  • -IST ile 11:00’da (TSİ 08.30), hayranlar yakında yayınlanacak olan Hint içeriklerine eğlenceli bir bakış atacak.
  • -PT ile 10.00’da (TSİ 20.00), hayranlar ABD ve Avrupa yapımı diziler, filmler ve oyunlar hakkındaki özel haberleri alacak. Ayrıca, Latin Amerika programlarının tanıtımlarını izleyecekler. 
  • -JST ile 25 Eylül 01.00’da (TSİ ile 24 Eylül 07.00’da), Japonya’nın yıldızları, Japon programlarının geçit töreniyle birlikte Tudum’un kapanışını yapacaklar.

NEREDE? Tudum: Netflix’ten Küresel Bir Şölen Netflix YouTube kanallarında pek çok farklı dilde izlenebilir. Hayranlara yönelik bu küresel etkinlikle ilgili en son haberleri almak için Netflix’in resmi hayran sitesi, Tudum.com/event‘i ziyaret edin. Eylül başındaki içerik akışı ve ünlüler hakkındaki detaylar için izlemeye devam edin. 24 Eylül tarihini şimdiden takvimlerinize kaydedin.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix tarafından yeni Tudum hakkında yukardaki videoya şu açıklama da düşüldü: “Tudum geri dönüyor! Geçen yıl dünyanın 184 ülkesindeki Netflix hayranları tarafından 25,7 milyondan fazla görüntülenen bu sanal etkinlik, 24 Eylül Cumartesi günü 24 saat içinde beş küresel etkinlikle geri dönüyor: Kore’de başlıyor, sonra Hindistan, ardından Latin Amerika’daki büyük eğlencenin ön gösterimiyle Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa, son olarak da Japonya’dan bir kutlama ile kapanıyor.

Özel haberler, daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış görüntüler, fragmanlar ve ilk bakış materyallerinin yanı sıra Netflix’in en büyük yıldızları ve yaratıcılarıyla yapılan röportajlarla dolu heyecan verici bir güne hazır olun. Netflix hayranlarına özel bir kutlama olan bu ücretsiz sanal etkinlik, dünyanın dört bir yanından hayranların en sevdiği 100’den fazla dizi, film ve özel içerikle ilgili haberleri paylaşmak için yapılıyor.”

Netflix Tudum yanında bu da ilginizi çekebilir: Ses getiren yarı insansı robot Ameca