reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix, eylül ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [Video]

Netflix, eylül ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Eylül ayı dolu geçecek.

Netflix, eylül ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukardaki paylaşıma göre 3 Eylül tarihinde La Casa de Papel 5. kısım ilk beş bölüm izlenebilir olacak. Aynı tarihte Hayatın Bedeli çıkacak, 7 Eylül tarihinde On The Verge yayımlanacak.

8 Eylül tarihinde Into The Night 2. sezon çıkacak, 9 Eylül’de platforma Kan Kardeşler: Malcom x ve Muhammed Ali izlenebilecek. 10 Eylül’de büyük bir hayran kitlesi olan Lucifer dizisinin son sezonu ekranlara gelecek. Aynı tarihte Kate filmi de izlenebilir olacak.

12 Eylül’de yine çok sevilen Rick and Morty‘nin 5. sezonu Netflix içerisindeki yerini alacak. 14 Eylül tarihinde Doğaya Karşı Mücadele: Neredeyim Ben? gelirken, 15 Eylül tarihinde çok merak edilen Schumacher belgeseli yayımlanacak.

15 Eylül’de ayrıca En Korkunç Masal çıkacak. 16 Eylü’de He-Man ve Kainatın Hakimleri izlenebilir olacak. 17 Eylül’de Sex Education dizisinin 3 sezonu da gelecek. 24 Eylül’de Gece Yarısı Ayini ve The Starling izlenebilecek, 29 Eylül’de ise The Chestnut Man Netflix’teki yerini alacak.

Eylül ayını tam olarak 30 Eylül tarihinde gelecek yerli yapımlardan Aşk 101 2. sezon kapatacak. Eylül ayı yukarıda da dediğimiz gibi genel olarak dolu olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix dün de TUDUM ile ses getirmişti

Firma TUDUM konusunda şunu açıklamıştı: “TUDUM. Bu da ne böyle? Yazılışına aşina olmasan da duyar duymaz bunun ne olduğunu anlayacaksınız. TUDUM Netflix’te bir dizi veya film izlediğinde duyduğunuz ilk sestir. İşte bu ses, ilk kez düzenlenecek “TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği”ne ilham verdi. “

Açıklaması biraz garip olan etkinlikte söylendiği kadarıyla 70’ten fazla dizi, film ve stand-up’ı temsil eden en büyük yıldızlarımız ve yaratıcılarımız, özel içerikler ve daha önce hiç yayınlanmamış videolarla dolu bu heyecan verici gün için 25 Eylül’de sanal sahnedeki yerlerini alacak.

İlk kez gerçekleşecek bu etkinlikte dünyanın dört bir yanından hayranlar en sevdikleri isimleri hiç olmadığı kadar yakınlarında hissedecek. Sanal etkinliğin canlı yayını Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak. Etkinlik, Netflix’in YouTube kanalının yanı sıra Twitter ve Twitch üzerinden tüm dünyada izlenebilecek.

Etkinlik öncesinde belirli kanallarda, Kore ve Hint yapımı diziler ile filmlerin yanı sıra heyecan verici anime içeriklere odaklanan özel etkinlikler ise Türkiye saatiyle 15.00’de başlayacak.

Üç saatlik Netflix TUDUM etkinliğine 70’in üzerinde dizi ve film tanıtımı yer alacak. Bunların arasında yeni sezonlarıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Stranger ThingsBridgerton, The Witcher, La Casa De Papel ve Cobra Kai gibi en popüler dizilerimizin yanı sıra Red Notice, Don’t Look Up, Extraction, The Harder They Fall ve The Old Guard gibi filmler de yer alacak.

Hayranlar, interaktif paneller ve sohbetler sırasında flaş haberleri öğrenecek ve ilk bakış videolarını, yeni fragmanları ve özel klipleri izleyebilecek.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi