reklamı kapat

POPÜLER

Orange Is The New Black

Netflix’in üzücü Orange Is The New Black kararı [Video]

Netflix’in ilgi çeken ilk orijinal yapımlarından biri olan Orange is the New Black yedinci sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Fakat bu dizinin son sezonu olacak gibi duruyor.

Uzun süredir seyirci karşısına çıkan Orange is the New Black, Piper Kerman‘ın otobiyografisine dayanıyor ve Jenji Kohan tarafından ekrana taşınıyor. Netflix’in yatırım yaptığı ilk orijinal dizilerinden biri olmasıyla tanınıyor. Bir anlamda Orange is the New Black ve House of Cards‘ın elde ettiği başarının diğer yapımlar için yolu açtığını söyleyebiliriz. Fakat Orange Is The New Black ekran macerasının sonuna gelmiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayranları fazlasıyla üzeceğine emin olduğumuz bu açıklama Orange Is The New Black’in Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirildi. Paylaşılan bir dakikalık videoda Daniele Brooks, Uzo Oduba, Natasha Lyonne, Taylor Schilling, Laura Prepon, Kate Mulgrew, Taryn Manning, Adrienne C. Moore, Dascha Polanco, Selenis Levya ve Yael Stone gibi isimler görünüyor. Oyuncu kadrosu yedinci sezonla veda etmeye hazırlandıklarını açıklıyor. Dizi ve hayranları çok özleyeceklerine dair duygusal sözler sarf ediyorlar. Bir de final sezonuyla birlikte hayranların istedikleri her şeyi vereceklerini müjdeliyorlar diyebiliriz.

Orange Is The New Black son sezonuyla ne zaman dönecek, henüz belli değil. Ancak oyuncuların final kararını açıkladığı videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix akıllı indirme özelliği