reklamı kapat

POPÜLER

Orange Is The New Black 7. sezon

Netflix’ten Orange Is The New Black 7. sezon müjdesi

Netflix’in en sevilen işleri arasında yer alan Orange Is The New Black 7. sezon bölümleriyle geri dönmeye hazır. Peki yeni bölümleri ne zaman seyredebileceğiz?

Netflix’in en eski orijinal yapımlarından biri olan Orange is the New Black’in hikayesi aslında Piper Kerman’ın otobiyografisine dayanıyor. Jenji Kohan tarafından ekrana taşınan dizi geniş bir hayran kitlesine sahip. Hatta platformun ilk orijinal işlerinden olan House of Cards ve Orange is the New Black’in Netflix’in bugünkü başarısında önemli bir yeri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat Orange Is The New Black’in ekran macerası yakında son bulacak. Hayranları fazlasıyla üzen bu gelişme geçtiğimiz sene duyurulmuştu. Dizinin yıldızlarından Daniele Brooks, Uzo Oduba, Natasha Lyonne, Taylor Schilling, Laura Prepon, Kate Mulgrew, Taryn Manning, Adrienne C. Moore, Dascha Polanco, Selenis Levya ve Yael Stone gibi isimlerin yer aldığı video finalin yaklaştığını gözler önüne sermişti. O zamandan bu yana son sezonu ne zaman seyredeceğimizi merak ediyorduk. Netflix cephesinden gelen resmi açıklamayla birlikte yedinci sezon yayın tarihi netleşmiş oldu ve belirsizlik son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orange Is The New Black müjdesi

Sevilen dizi yedinci sezon bölümlerine 26 Temmuz’da kavuşacağız. Fakat bu yeni bölümler Türkiye’de Netflix üzerinden seyredilemeyecek. Platformun Türkiye pazarına girmeden önce dizinin yayın haklarını Digitürk’e satmış olması sebebiyle son bölümler platforma gecikmeli olarak düşecek. Bölümleri hemen seyretmek isteyenlerin tek alternatifi Digitürk olacak.

İlginizi çekebilir

Ekibin veda açıklaması