reklamı kapat

POPÜLER

Nike ve EA imzalı FIFA 17’ye özel krampon [Galeri]

Önümüzdeki hafta tanıtılacak olan FIFA 17 için tasarım ekibi tarafından sınırlı sayıda üretilecek olan Nike Mercurial X EA SPORTS kramponu görücüye çıktı.

1994 yılından bu yana her yıl düzenli olarak sunulan FIFA serisinin en yeni sürümü için Nike ekibi özel bir tasarım geliştirdi. 16-bit pixel tasarım formlu kramponda birçok farklı renk kombinasyonu bir arada kullanılarak 1994 yılının bilgisayar oyunlarının havasını günümüze taşıyor. Kramponun arka ve iç tarafında EA Sports’un klasikleşmiş logosuna yer veriliyor. Toplamda 1.500 adet üretilecek olan Nike Mercurial X EA SPORTS’un arka kısmındaki numaralar, serinin kaçıncı ayakkabısı olduğunu gösterecek.

Nike Mercurial X EA SPORTS’un sanal sürümü, 22 Eylül’den itibaren oyun içerisinde kullanılabiliyor olacak. Oyuncuların oyun içerisinde kramponun kilidini açabilmesi için 7 seviyede olması gerekiyor. Nike Mercurial X EA SPORTS günlük hayatta ise 26 Eylül Pazartesi günü Nike’ın futbol uygulaması ve Nike.com üzerinden satışa sunulacak. Nike EA Sports serisi adı altında benzer tasarıma sahip sırt çantasını da aynı gün kullanıcılarına sunacak.
nikeea5