reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now

Nisan ayında GeForce Now kütüphanesine gelecek oyunlar belli oldu

GeForce Now oyun kütüphanesine yeni oyunları kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay Shadow Warrior 3, ELEX II ve The Vanishing of Ethan Carter gibi yapımlar oyun kütüphanesine eklenmişti.

Nvidia’nın bulut tabanlı

oyun servisi

Nvidia’nın bulut tabanlı video servisi GeForce Now’a bu ay 6 yeni oyunun ekleniyor. Yeni bir demo deneyimi güncellemesi de dikkat çekiyor.  Kullanıcılar ”Ücretsiz Demoları Anında Oyna” satırında bulunan belirli demolara anında tıkla ve oyna erişimi sağlıyor. Bu ay itibarıyla oyun servisine Die After Sunset, Elderborn ve Northgard gibi yapımlar yer alıyor.

Oyun servisi, Microsoft’un oyun servisi Game Pass’ten farklı olarak çalışıyor. GeForce Now’da kullanıcılar yüksek performanslı bilgisayara ihtiyaç duymadan tüm oyunları oynayabiliyor. Pek tabii bunun için kullanıcıların yüksek hızda internet kullanıcısı olması gerekiyor. Türkiye’de Turkcell iş birliğiyle hizmet veren GeForce Now, Windows, Mac, Chrome, Android ve Safari ile uyumlu şekilde çalışıyor. Servisin aylık ücreti yaklaşık 90 TL, 3 aylık servisin abonelik ücreti ise yaklaşık 200 TL. 6 aylık ücret için kullanıcıların 375 TL ödemesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GeForce Now servisine bu ay eklenecek oyunlar

  • Die After Sunset (Steam)
  • ELDERBORN (Steam)
  • Northgard (Epic Games Store)
  • Offworld Trading Company (Steam)
  • Spirit Of The Island (Steam)
  • TUNIC (Epic Games Store)

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

İLGİLİ HABERLER