reklamı kapat

POPÜLER

Nissan

Tüm binek modellerde yüzde 0 faiz; Nissan’dan dikkat çeken kampanya

Kredi avantajlarının bankalar tarafındaki süreci geçtiğimiz günlerde sona ererken, Nissan cephesi kullanıcıların dikkatini çekmek için faiz konusunda önemli bir adım atıyor.

Japon otomotiv devi Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere Ağustos ayı boyunca tüm binek modellerinde yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor.
NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerli olan kampanya, Nissan’ın X-Trail, Qashqai ve Micra modellerini kapsıyor. Marka, X-Trail, Qashqai ve Micra sahibi olmak isteyenler için uüzde 0 faiz fırsatını 80 bin TL’ye varan kredi tutarıyla Ağustos kampanyasına taşıdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan kampanyasından detaylar

Kampanya, Ağustos ayı boyunca, prestijiyle öne çıkan ve 7 koltuklu seçeneğiyle geniş ailelerin de tercihi olan X-Trail için 80.000 TL’ye, SUV segmentinin yaratıcısı Qashqai için 60.000 TL’ye, şehrin temposuna yüksek teknolojisi ve yenilenen tasarımıyla heyecan katan Micra için 30.000 TL’ye 12 ay boyunca %0 faiz avantajı sunuyor. NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerli olan kampanya ile kullanıcılar sıfır araç sahibi olabilecek.

İlginizi çekebilir

2020 Renalt Captur tanıtıldı! İşte bilmeniz gerekenler