reklamı kapat

POPÜLER

Nissan

Nissan’dan otomobil sahibi olmak isteyenlere güzel fırsat

Nissan’ın otomobil sahibi olmak isteyenlere güzel bir fırsatı var. Şirket, haziran ayının sonuna dek tüm modellerde geçerli indirim ve avantajlı finansman seçenekleri sunuyor.

Ayrıca Haziran ayı boyunca Nissan bayilerini ziyaret ederek test sürüşü yapan 5 kişi, UEFA SUPER CUP 2018 Finali’ni Estonya’da izleme şansı yakalayacak. Kampanya kapsamında; Türkiye’de sınıfının lideri Qashqai, haziran ayı boyunca 50 bin TL için 24 ay yüzde 1,09 faiz avantajıyla sunulurken, dünyanın en çok satan SUV modeli X-Trail ise 70 bin TL için 24 ay yüzde 1,09 faiz avantajıyla alıcılarını bekliyor.

Şirket, haziran ayında otomatik vitesli JUKE sahibi olmak isteyen müşterilerine 99 bin TL’den başlayan fiyatlar sunarken, ayrıca tüm paket ve motor seçeneklerinde geçerli olacak şekilde 8’’ dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediye ediyor. Öte yandan JUKE sahibi olmak isteyenler, peşin alımlarda geçerli 3 bin 500 TL’ye varan indirim veya 30 bin TL’ye 15 ay vadeli ve yüzde 1,09 faiz oranlı finansman kolaylığından faydalanabiliyor.

Nissan’ın şehir otomobili Micra ise 8 bin TL’lik cazip peşin alım indirimi veya 30 bin TL’ye 15 ay yüzde 1,09 faiz fırsatı ile Nissan yetkili satıcılarında sahiplerini bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Navara’da haziran fırsatı

Nissan Intelligent Mobility özellikleri, taşıma ve çekme kapasitesi, düşük yakıt tüketimi ve SUV konforuyla dikkat çeken Nissan’ın pick-up segmentindeki modeli Navara, Haziran ayı boyunca 6 bin TL fiyat avantajıyla sunuluyor. Ayrıca 50 bin TL için 24 ay yüzde 1,09 faiz seçeneği de sunan Nissan, Navara sahibi olmak isteyenlere kasa havuzunu da hediye ediyor.

Nissan heyacanıyla UEFA Super Cup Finali’ne

1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında NISSAN Yetkili Satıcılarında test sürüşü yapan 5 şanslı talihli, 15 Ağustos’ta Estonya’da Real Madrid ile Atletico Madrid arasında oynanacak UEFA SUPER CUP 2018 Finali’ni sevdiği bir kişi ile yerinde izleme heyecanı yaşayacak.

VİDEO