reklamı kapat

POPÜLER

Nissan

Nissan’dan cazip bayram fırsatları

Japon otomotiv devi Nissan, avantajlı finans seçenekleri ve indirimli fiyatlarıyla araç sahibi olmak isteyenlere bayram fırsatları sunuyor. Ağustos sonuna kadar geçerli kampanyayla, segmentinin lideri QASHQAI’nin otomatik vitesli versiyonları 123 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. B-SUV modeli JUKE ise 103 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kampanya kapsamında QASHQAI’nin otomatik vitesli versiyonları 123 bin 900 liradan fiyatlarla bayilerde satışa sunulurken aynı zamanda %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL’ye kadar finansman desteği ile sunuluyor. Konfor ve güvenlik özellikleriyle dikkat çeken dünyanın en çok satan SUV modeli X-TRAIL, bayram indiriminin yanı sıra %1,59 faiz oranı ve 24 ay vadeli 70 bin TL kredi avantajlarıyla satışa sunulurken, şehir otomobili MICRA da 5 bin 400 TL‘ye varan peşin alım indirimi veya 30 bin TL’ye varan finansman desteği ile satışta olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan Juke peşin alımlarda 103 bin 500 liradan başlayan avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek. Yanı sıra %1,59 faiz oranı ve 24 ay vade seçeneği ile 48 bin TL’ye varan kredi fırsatından yararlanılabiliyor. 8 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyesiyle satışa sunulan JUKE, mevcut Nissan sahipleri ve onların birinci derecede yakınlarına ağustos ayına özel %2 özel indirim ile sunuluyor. Navara ise ağustos ayı boyunca 70 bin TL’ye varan finansman desteğine ek olarak 7 bin TL’ye varan fiyat avantajıyla Nissan yetkili satıcılarında sahiplerini bekliyor.

İlginizi çekebilir

Efsane Ford Mustang, 10 milyon üretim adedini geride bıraktı