reklamı kapat

POPÜLER

HMD Global Nokia 9

Nokia’dan heyecanlandıran reklam: En çok beklenen akıllı telefon geliyor!

Nokia markasına can veren HMD Global, son haftalarda biraz sessiz bir dönem geçiriyor. Ancak firma bu sessizliği bozmaya hazır görünüyor.

Nokia tarafından yeni paylaşılan aşağıdaki görselde, en çok beklenen telefonun tanıtımına hazır olun ibaresi yer alıyor. Bu açıdan çok iddialı bir modeli tanıtmaya hazırlanıyor gibi duran firma, burada 21 Ağustos tarihini veriyor. Peki firmadan ne geliyor olabilir? Burada akla tek bir model geliyor o da Nokia 9. Uzun süredir gündemde olan telefon, firmanın en üst seviyeye konumlandıracağı bir telefon olacak deniyor. Şimdiye kadar sızan ufak bilgilere bakılırsa gücünü Snapdragon 845‘ten alacağı söylenen akıllı telefon, ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olacak deniyor. LG üretimi bir OLED ekran üzerine kurulacağı iddia edilen modelin, “yüksek riske” sahip bir kamera sistemiyle geleceği konuşuluyor. Bu yüksek riskin tam olarak ne olduğu halen bilinmiyor. Ancak firmanın beş lensi bir kamera sistemi üzerinde çalıştığı biliniyor. Bu konuda Zeiss ile ortaklığa gittiği söylenen firma, kamera konusunda yeni bir dönem başlatabilir izlenimi yaratıyor.

HMD Global Nokia 9

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 9 çok merak ediliyor

Kutudan Android 9.0 Pie ile çıkacağı konuşulan akıllı telefonun, çok yakında detaylanmasını bekliyoruz. Ürettiği telefonlar özellikle Çin pazarında kapış kapış giden firma, yeni iPhone’lar ve Mate 20 ailesinin karşısına güçlü bir seçenekle çıkacak gibi görünüyor. Bu da kullanıcılar için güzel duruyor. Firmanın modelleri hem sağlam hem de nispeten uygun fiyatlı oluyor.

İlgili Video

Nokia 8’in tanıtım videosu