reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Ear (2) kablosuz kulaklık

Nothing Ear (2) kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa sunuldu

Nothing şirketinin ilk ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık üzerine tanıtılan Nothing Ear (2), Türkiye’de satışa çıktı.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin pazarda ses getiren şirketi Nothing‘in ilk donanım ürünü olan Nothing Ear (1) kablosuz kulaklık modelinin üstüne konumlandırılan Nothing Ear (2), amiral gemisi Nothing Phone (2) sonrasında Türkiye’de satışa sunuldu. Direkt olarak buradan elde edilebilen ürün, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renge ve 3.499 TL‘lik bir satış fiyatına sahip. Yukarıda da görebileceğiniz üzere ilk sürüm gibi şeffaf yapıyı benimseyen ve aşırı farklılaşmıyor olsa da çok güzel görünen ürün, dinamik ANC yani aktif gürültü engelleme üzerine kuruluyor. Dinamik yapı ile ortama göre otomatik ayar yapabilen model, yine yüksek pasif yalıtım getiren kulak içi formunu benimsiyor ve ANC özelinde birçok rakibi gibi şeffaflık modunu beraberinde getiriyor. Birden fazla cihaza aynı anda bağlanabilen kulaklık, gelişmiş EQ ayarlarına sahip ve özel bir profil altyapısı ile daha önce olmadığı kadar iyi şekilde özelleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grafen ve poliüretan malzemeler ile güçlendirilen 11.6 mm sürücüler üzerine kurulan model, hazne ile beraber toplam 36 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. Kulaklıkların tek kullanım süresi ise 6 saat seviyesinde yer alıyor. IP54 sertifikalı kulaklıkların 0,2 gram daha hafif olduğu aktarılırken, ürün LHDC 5.0 üzerinden bir seviyeye kadar kayıpsız müzik keyfi sunuyor. Yurt dışı fiyatı 150 dolar olarak açıklanan Nothing Ear (2), genel olarak beklentileri karşılıyor. Nothing Phone (2) modeli Türkiye’de 36.999 TL’ye satılan Nothing’in yine buradan yer alan Ear (Stick) isimli 3.299 TL’lik bir kablosuz kulaklığı da bulunuyor.

Nothing Ear (2) kablosuz kulaklık modeli yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

İLGİLİ HABERLER