reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Ödeme kolaylığıyla dikkat çekiyor; Vespa Primavera 150 ABS Türkiye fiyatı ve özellikleri

Meraklılarının hoşuna gidecek detaylarla donatılan Vespa Primavera 150 ABS, Ağustos ayına özel olarak belirlenen ödeme imkanıyla dikkat çekiyor.

Advertisement

İlk elektrikli motosikleti hakkında artık somut gelişmeler beklediğimiz Vespa, 2018 yılıyla birlikte Türkiye pazarındaki ürün gamını oldukça hızlı bir şekilde güncelliyor. Mart ayı itibarıyla motosiklet ehliyeti gerektirmeyen Primavera 50 ile kullanıcılarla buluşan İtalyan üretici ailenin önemli üyelerinden birisi olan Primavera 150 ABS‘yi de sokaklarla buluşturuyor. Bildiğimiz Vespa genetiklerinin güncel tasarım ve yüksek konfor odaklı parçalarda desteklendiği vurgulanan modelde yer verilen motorun tutumlu karakteri de ön plana çıkartılmış durumda. Yeni Vespa Primavera 150 ABS, Ağustos ayına özel 23.990 TL’den başlayan fiyatlarla ülkemizde satışa sunuluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan detaylar

Yeni Primavera 150 ABS modelinin tasarımla birlikte işçilik ve kalite kısımlarına da oldukça güvenen Vespa, müşteri kitlesini fazlasıyla memnun edecek birçok renk seçeneğiyle tercih edilebiliyor. Donanım basında standart olarak LED farlar, 12 inç boyutundaki jantlar ve uzaktan kumandayla açılabilen selenin kullanıcı deneyimini etkileyen parçalar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Motor bölümünde yer verilen 154 cc hacmindeki tek silindirli makine, elektronik enjeksiyon sistemiyle destekleniyor. Motorun 12 Nm tork ve 13 beygir güç ürettiğini de belirtmeden geçmeyelim. Bu aya özel olarak fiyatlandırması yapılan Vespa Primavera 150 ABS kredi kartına vade farksız 12 ay taksitle de satın alınabiliyor.