reklamı kapat

POPÜLER

Vespa Primavera Sean Wotherspoon

Vespa meraklılarının ilgisini çekecek Primavera Sean Wotherspoon Türkiye’de satışa sunuldu

Vespa ile sokak modasının efsanesi Sean Wotherspoon’u bir araya getiren özel model, vintage kombinasyonuyla meraklılarının ilgisini çekecek.

Vespa, geçmişin izleri ile zamanın ötesinde tasarımların buluştuğu yepyeni bir seri için sokak modasının efsanesi Sean Wotherspoon ile bir araya geldi. Vespa Primavera Sean Wotherspoon olarak vitrinlerde kendine yer açan bu seri, hem Vespa hem de Sean’ın tüm yaratıcı enerjisinin harmanlandığı cesur, eğlenceli ve iddialı bir özel seri olmasıyla dikkat çekiyor. Geleceğe yön veren gücünü geçmiş ile koparmadığı bağından alan seri; vintage ruhunu yansıtan özel renklere sahip kask ve giyim koleksiyonu ile de hem moda hem motosiklet dünyasına yön vermeye hazırlanıyor.Sean Wotherspoon, kendi tarzıyla Vespa’nın tasarım ruhuna çağdaş bir dokunuş katarak, özellikle 80’ler ve 90’lardan kalma karma renk unsurlarını vintage esintilerle birleştiriyor ve Vespa’ya iddialı bir görünüm kazandırıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlarıyla Vespa Primavera Sean Wotherspoon

Sarı, kırmızı, koyu yeşil ve akuamarin ile oldukça ilgi çekici bir kombinasyonun yakalandığı modelde, metal, kadife, plastik ve kauçuk gibi farklı malzemelerin birbiriyle uyum içinde kullanılması dikkat çekici unsurlardan. Tasarlandığı ilk günden bu yana Vespa’ya özel bir uygulama olan çelik gövde geleneğini bu kez de koruyan Primavera Sean Wotherspoon serisi, sele için açık kahverengi damarlı kadife tercih ediyor. Arka çamurlukların yanlarına ise modele özgü beyaz Primavera logosunu gerçek bir sokak sanatçısı edasıyla uygulayan Primavera Sean Wotherspoon serisi, 39 bin 900 TL’den başlayan fiyatla, 50 ve 150 cc’lik motor seçenekleriyle ülkemizde de www.vespastoreturkey.com üzerinden sipariş edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR