reklamı kapat

POPÜLER

office 2019

Office 2019’u bekleyenlere sevindirici haber

Yeni Office sürümünü merakla bekleyenlere güzel bir haberimiz var. Microsoft, merakla beklenen Office 2019’un Mac ve Windows versiyonlarını ticari kullanıcılar için indirmeye sundu. 27 Nisan 2018’de Windows 10 için ticari önizleme sürümü yayınlanan Office 2019, çeşitli yenilikleri kullanıcılara sunuyor.

Word’de koyu bir tema ve daha iyi mürekkep özellikleri yer alıyor. PowerPoint’te yeni bir dolaşım kalem kutusu, morf geçişleri, 4K video dışa aktarma, 3D modeller ve SVG görüntüleri içe aktarma özellikleri bulunuyor. PowerPoint 2019 ile birlikte baskıya göre kalınlığın artması özelliği de mevcut. Excel ise huni çizelgeleri, 2D haritalar, zaman çizelgeleri ve yeni işlevler sunuyor. Excel’de bununla birlikte yeni formül işleme özelliği de karşımıza çıkıyor. Outlook’ta ise kartvizitler güncellenmiş durumda. Platformdan bağımsız olarak OneNote, hala ücretsiz ve Office dışında kullanılabiliyor. Basınç hassasiyeti gibi yeni Ink özellikleri de Office 2019’daki yenilikler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Office 2019’un bireysel sürümü ne zaman yayınlanacak?

Ticari toplu lisans (güvenilen) müşterilerinin bugünden itibaren Office 2019’u kullanabileceği belirtiliyor. Office 2019’un önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılar için indirmeye sunulacağını belirtmekte yarar var.

Video