reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Office Pod

Ofisi her yere götürebileceğiniz konsept: Nissan Office Pod

Covid-19 nedeniyle evden çalışma artmış durumda. Ancak bu sıkıcı olabiliyor. İşte bunun için dikkat çekici bir Nissan Office Pod konsepti hazırlandı.

Tam olarak “Nissan NV350 Caravan Office Pod Concept” şeklinde geçen bu konsept, bünyesinde istediğiniz yerde çalışabileceğiniz bir ofis alanı taşıyor. Covid-19 nedeniyle sanal olarak düzenlenen 2021 Tokyo Auto Salon kapsamında görücüye çıkan konsept, direkt NV350 Caravan modeli üzerine kuruluyor. Bir konsept olarak elbette fütüristik tasarım detaylarına sahip olan aracın, ofis alanı olarak planlanan arka kısmı kızaklı şekilde tasarlanmış. Bu kısım fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere dışa doğru açılabiliyor. Her türlü yol şartına uygun lastikler üzerine kurulan Nissan Office Pod, üst kısmında ise büyük bir şemsiye altında keyif yapabileceğiniz bir şezlong bulunuyor. Bu aracın gerçek olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Nissan Office Pod öncesinde benzer yapıda Mercedes-Benz Sprinter karşımıza çıkmıştı

Van sınıfının en çok tercih edilenlerinden Sprinter, Kanada merkezli Inkas Armored tarafından baştan yaratılmıştı. Inkas Armored, bu aracı lüks bir ofis haline dönüştürmüştü. Arka kısmında dört iş insanının rahatlıkla toplantı yapabileceği bir alan bulunan araç, en arka kısmında ise L şeklinde bir ana çalışma masası taşıyordu. Arka kısmında toplam beş adet oldukça konforlu görünen ofis koltuğu yer alan model, burada güçlü bir sistem sistemi ve iki adet LCD televizyon da barındırıyordu.

İlginizi Çekebilir

Formula 1’de meydana gelen inanılmaz kaza